Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πριν 3 χρονια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114588 από KwnstantinosS στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:29μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Πριν 3 χρονια ηθελα μια κοπελα και αυτη με ηθελε...τελικα δεν εκανα κατι για διαφορους λογους.....ειμαστε πολλοι φιλοι χρονια τωρα με αυτη την κοπελα ........τριτη λυκειου παμε....εκει που δεν το περιμενα μ εστειλε μηνυμα και τελοσπαντων εχει κανει και αλλα και φαινεται πως με θελει......το ζητημα ειναι πως αυτη τωρα νομιζει οτι εγω την θελω ενω εγω ειμαι μπερδεμενος ,μ αρεσει αλλα...,δεν ξερω ρε παιδια ,ειναι φιλη μ και νιωθω καπως παραξενα ,δεν την βλεπω σαν γκομενα καθολου και δεν ειμαι ερωτευμενος μαζι της,ειναι πολυ καλο κοριτσι αλλα εχω καταμπερδευτη τωρα......ειναι καπως περιεργη η κατασταση....τι λετε να κανω ???...να τις κοψω τα φτερα ??...να δωσω μια προσπαθεια σε αυτο που παει να γινει,γιατι ενταξει δεν μπορω να πω οτι δεν μ αρεσει και καθολου ??...............


πραγματικα μπερδεμενη ιστορια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114590 από xrist στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:38μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
κοιτα ειναι αλλο πραγμα να τησ αναγνωριζεισ οτι ειναι ωραια και αλλο οτι θεσ να κανεισ κατι μαζι τησ,το ενα δεν προυοθετει παντα και το αλλο...κρινοντασ απο τον ευτο μου ξερω οτι δεν μπορω να δω στα ξαφνικα τον κολητο μου με αλλο ματι(ερωτικα)μονο και μονο επειδη ειναι εμφανισιμοσ...αφου δεν εισαι ερωτευμενοσ μαζι τησ οπωσ λεσ καλο ειναι να το ξεκαθαρισεισ τωρα το πραγμα που ειναι νωρισ,μην τησ δινεισ ελπιδεσ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114591 από KwnstantinosS στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:40μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Δεν ειπα οτι την κρινω ετσι επειδη ειναι ωραια.....απλως και παλιοτερα πηγε να γινει κατι.....αλλα ενταξει .......ειναι καπως δυσκολο να της πω να σταματησουμε πηρε πολυ γρηγορα φορα και πραγματικα εχω φοβηθει .......νομιζει οτι την θελω .......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114594 από xrist στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:49μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
εισαι μπερδεμενοσ...ξεκαθαρισε πρωτα μεσα σου τι θεσ και τι πραγματικα νιωθεισ και αποφασισε μετα τι θα κανεισ.μπορεισ να τα φτιαξεισ μαζι τησ αν θεσ και να δεισ μετα πωσ θα πανε τα πραγματα,μπορει στην πορεια να την ερωτευτεισ...βεβαι αν το κανεισ αυτο θα πρεπει να το χειριστησ σωστα ωστε να μην πληγωσεισ την φιλη σου σε περιπτωση που αλλαξεισ γνωμη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114596 από KwnstantinosS στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:53μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Σκεφτομαι πως αν κανω κατι και το μετανιωσω μετα δεν θα εχουμε την ιδια σχεση :S.......πραγματικα ειμαι υπερβολικα μπερδεμενος......ισως και πρωτη φορα να εχω φαει τετοιο μπερδεμα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #114597 από xrist στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 11:55μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλυτερα να μετανιωσεισ για κατι που εκανεσ παρα για κατι που δε θα κανεισ ποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114598 από Noir Désir στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 12:16πμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrist@17 Δεκεμβρίου 2012)
καλυτερα να μετανιωσεισ για κατι που εκανεσ παρα για κατι που δε θα κανεισ ποτε...

Ναι, το θέμα όμως είναι να κάνει κάτι που θέλει, όχι να το κάνει απλά για να πει ότι δεν έχασε την ευκαιρία.

Αν εσύ τη βλέπεις φιλικά, το να κάνεις κάτι μαζί της δεν θα βάλει πουθενά, απλά θα ρισκάρεις τη φιλία σας χωρίς λόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114602 από KwnstantinosS στις 18 Δεκεμβρίου 2012, 12:43πμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
δικιο εχεις noir desir....Το ζητημα ειναι πως δεν εχω ξεκαθαρισει μεσα μ πως νιωθω ...Πωωω τι μπερδεμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116181 από eleka στις 13 Ιανουαρίου 2013, 10:58μμ

eleka

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Οπότε φίλε Κωνσταντίνε αυτό πρέπει να ξεκαθαρίσεις πρώτα..Μέσα σου..Τί πραγματικά θές εσύ,,,Το να τα φτιάξεις με την κοπέλα και μετά όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω δεν νομίζω οτι είναι και η καλύτερη λύση γιατί κατα πάσα πιθανότητα θα την πληγώσεις μετα αν δεν νίσεις οτι την θές πραγματικά...Καλύτερα να της το ξεκόψεις τώρα και να πληγωθεί λίγο τώρα, παρά να τις δώσεις ψευτικες ελπίδες και να την πληγώσεις πολύ μετα...
Αυτά απο μένα...
Ελπίζω να βοήθησα... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login