Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

κι ομως κολλημενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115101 από jasonosaj στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 1:08πμ

jasonosaj

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
λοιπον τα ειχα 1 μηνα με μια κοπελα η οποια με χωριζει γιατι μαθαινει οτι την επεφτα σε μια φιλη της και ενδιαφερομουνα για την κατασταση της... (εμαθα τελικα οτι ηταν σε σχεση) .σημαντικο ειναι οτι το εκανε απο μηνυμα λεγοντας, θελω να χωρισουμε και εγω εκανα το λαθος και εγραψα : οκ τεσπα μετα στο παρτυ του σχολειου μας ειμαι μια αλλη κοπελα που ηξερα οτι ηταν παντα ψημενη αλλα μαθαινω στην συνεχεια οτι δεν ηθελε να μαθευτει και γι αυτο δεν μπορουσε να κανει τιποτα με κανεναν στο παρτυ αυτο.εγω φευγω μετα γιατι καταλαβα οτι δεν απεδιδε τιποτα να με μαζι της και παω στους φιλους μου μεχρι που μου λεει ενας φιλος μου οτι την ειδε να φασωνεται με εναν που γενικα της την επεφτε. εγω θυμωνω και φασωνομαι με μια που ειχε ξανασυμβει κατι αλλα δεν ηθελα και το εκανα απλα για να με δει η αλλη...το θεμα ειναι οτι μαθαινω οτι τελικα δεν φασωθηκε με κανεναν και βγηκα εγω μαλακας στην τελικη.(επισης η πρωτη κοπελα που με χωρισε απο μηνυμα, την επομενη ακριβως μερα αρχιζει να μου μιλαει γιατι μαλλον με ειδε και ζηλεπσε ,ειναι και 1 χρονο μικροτερη(15) )


τελοσπαντων με συγχωρει και αλλη που νομιζα οτι φασωθηκε με καποιον και βγενουμε σημερα μαζι και φασωνομαστε...το θεμα ειναι οτι εγω ειμαι κολλημενος με την πρωτη η οποια και απειρη ειναι και ανωριμη και κατα την γνωμη μου φαινεται λες και κανει οτι τις εχουν πει οι φιλεσ της να κανει π.χ γραψτον, αστον να σου στελνει εκεινος και βλακιες)

εκεινη ειχε παει διακοπες τωρα, και της στελνω μηνυμα , ποτε γυριζεις ;(οταν ειχαμε ηδη μιλησει λιγες μερες πριν για το να βγουμε) και το εχει δει ,απλα δεν εχει απαντησει...

η ερωτηση μου ειναι πως μπορω να την κανω να γυρισει,οπως πιστευω πως θελει και η ιδια και απλα δεν το δειχνει γιατι οπως ειπα ενεργει οπως της λενε να ενεργει.. και πως επισης μπορω να βγω εγω αυτος που εχει κουμαντο ;

ευχαριστω και σας παρακαλω απαντηστε συντομα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115115 από Troller στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 3:58μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
ναι οντως εισαι κολλημενος...και μετα ξυπνησες?;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115121 από KwnstantinosS στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 5:52μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Φιλε για να "γυρισει" σε σενα ομως αν ειναι σοβαρο κοριτσι πρεπει να αλλαξεις συμπεριφορα.......δεν ειναι αυτη ανοριμη ,εσυ εισαι.....τι ειναι αυτα που κανεις δηλαδη?!......αν δεν ειναι σοβαρη KeepWalking στα αρχικα σ χναρια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115126 από jasonosaj στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 6:58μμ

jasonosaj

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
η συμπεριφορα μου ειναι φυσιολογικη... δεν την επεφτα στην φιλη της οπως το καταλαβαινετε...απλα σε ενα παρτυ που δεν μπορουσε να ερθει εκεινη ημουν με την φιλη της και μιλαγαμε απλα , και δεν θα εκανα κινηση εφοσον ημουν ηδη σε σχεση...απλα καταλαβε και εκεινη λαθος απο τις φιλες της... και μετα στο παρτυ του σχολειου μας, εγινε παρεξηγηση δεν σκοπευα να παω με αλλην απλα επειδη εκεινη δεν μπορουσε μπροστα στους αλλους....

και οχι δεν ξυπνησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115209 από paranoikos στις 31 Δεκεμβρίου 2012, 11:49μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
ρε φιλε καλα σου λενε πλακα μας κανεις? εσυ φασωνεσαι με διαφορετικη καθε μερα και λες την αλλη ανωρημη?? εδω εκανες κατι με μια κοπελα για να ζηλεψει μια αλλη.. τι να λεμε τωρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115225 από jasonosaj στις 01 Ιανουαρίου 2013, 12:38μμ

jasonosaj

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
αφου δεν γνωριζονται και οι 3 μεταξυ τους τη σημασια εχει εφοσον δεν εχει επιγνωση η μια , για το τι κανω με την αλλη.και δεν εκανα κατι με μια κοπελα για να ζηλεψει η αλλη... επειδη μου την εδωσε αυτο που μου ειπαν , δηλαδη οτι εκανε κατι με καποιον αλλον, εκανα κατι με μια και προεξυψε να ζηλεψει η πρωην...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115259 από Troller στις 01 Ιανουαρίου 2013, 10:53μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
μαθε πρωτα τι σημαινει κολλημενος...εγω χωρισα πριν 2 μηνες ακριβως και ενω εχω ευκαιριες δεν κανω κατι με καμια γιατι πολυ απλα καμια δεν ειναι σαν εκεινη...αυτο ειναι κολλημενος...εσυ δεν εισαι κολλημενος αλλα ενας ανωριμος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115261 από jasonosaj στις 01 Ιανουαρίου 2013, 11:09μμ

jasonosaj

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
giati nomizeis oti emai "anwrimos" kai paw me diafores... giati mporei mia apo autes na to a3izei ... den mporw na to mathw auto an dn prospathisw... prostoparwn eimai kollimenos me tin dikia mou ennoia
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115269 από Troller στις 02 Ιανουαρίου 2013, 12:58πμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jasonosaj@01 Ιανουαρίου 2013)
giati nomizeis oti emai "anwrimos" kai paw me diafores... giati mporei mia apo autes na to a3izei ... den mporw na to mathw auto an dn prospathisw... prostoparwn eimai kollimenos me tin dikia mou ennoia


ναι οκ...πως καταλαβαινεις μαγκα μ αν καποια το αξιζει με το να φασωνεσαι,κανεις σεξ κλπ..?Για να καταλαβεις αν αξιζει πρεπει να την γνωρισεις,να την ζησεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115279 από jasonosaj στις 02 Ιανουαρίου 2013, 10:23πμ

jasonosaj

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
οχι δεν το προσεγγιζω παντα με τον τροπο που περιγραφω παρα πανω...ετυχε να εξεληχθει ετσι η κατασταση αυτη την φορα... και συμφωνω μαζι σου οτι πρεπει να την γνωρισω πρωτα αλλα πως να καταλαβω αν αξιζει ,μεσα σε σχεση ενος μηνα... δεν προλαβα να μαθω πολλα.... ειναι και σαν χαρακτηρας πιο κλειστη και δεν ανοιγεται ευκολα... ενας λογος που πηγα με οποια να ναι μετα απ αυτην ηταν επειδη με χωρισε αρχικα απο μηνυμα, με ενα απλο: θελω να χωρισουμε , χωρις να δωσει τον παραμικρο λογο η αιτια, και χωρις να εχει συμβει κατι μεταξυ μασ, και μετα που εμαθα το γιατι, τσαντιστηκα, γιατι τουλαχιστον θα μπορουσε να το συζητησει πρωτα , εστω να το αναφερει...και εγω εκανα την βλακια να της απαντησω ενα οκ , Χωρις να ρωτησω να μαθω τον λογο,γιατι λεω οτι αφου δεν μπηκε στον κοπο να μου τον πει η ιδια, γιατι να το κανω εγω;.. ο εγωισμος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login