Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ δεν κατάφερα να τελειώσω κάτι αλλά τώρα θ
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115289 από rensone στις 02 Ιανουαρίου 2013, 4:57μμ

rensone

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εχω εν προβλημα οταν αρχισαν τα σχολεια ειχα κατι με μια κοπελα αλα δν ξερω γτ τισ ειπα να σταματισουμε αυτο που εχουμε και μετα απο αυτο αφτη με ηθελε ακομα αλα εγω δν εδινα σιμασεια ομοσ εδω και κερω τιν σκευτομαι και αυτη τωρα ειν με ενα αγορι στην ηλικια μου και δν ξερω τι να κνω ευχαριστο προκαταβολικα και συγνωμη για τα ορθογραφικα λαθοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115294 από KwnstantinosS στις 02 Ιανουαρίου 2013, 7:09μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Αν ειναι σοβαρο κοριτσι τοτε κατι θα νιωθει ακομα για σενα .....σιγουρα ειναι λιγο δυσκολο να γυρισει σε σενα ....το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ξαναπροσπαθησεις να επικοινωνησεις μαζι της ...στην αρχη απο κοντα και μετα με κανα μηνυμα....προσπαθησσε να της δειξεις πως την θες ακομα ,να την κοιτας στα ματια με "νοημα"¨....κατι παρωμοιο ειχα παθει και εγω ...τον σεπτεμβριο ειπα στην κοπελα μ να σταματησουμε λογω διαβασματων και μετα συνεχισε να με θελει αλλα εγω βραχος ..ελα που ειχα αρχισει να την ξαναθελω ,πριν λιγο καιρο ,αλλα τελικα αποφασισα να την ξεχασω γιατι εβλεπα πως δεν προκειται να κανω κατι και επισης εχω διαβασματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115341 από rensone στις 03 Ιανουαρίου 2013, 2:00πμ

rensone

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ευχαριστο φιλε θα το προσπαθισω ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login