Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Φίλος με όλες ε δεν γίνεται

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115420 από skotomenos στις 04 Ιανουαρίου 2013, 12:35πμ

skotomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0


Λοιπόν είμαι λίγο ρομαντικός λίγο ιππότης λίγο μαλακοκαύλης δεν ξέρω πως να με περιγράψω. Διότι πριν να τα ρίξω σε μια πριν να την πιάσω και της χώσω την γλώσσα μου στο στόμα της θέλω να την γνωρίσω πρώτα θέλω να με εμπιστευτεί θέλω να είμαι το καλο παιδί που είχε ως αποτέλεσμα να με περνάνε για φίλο τους και όταν τους έλεγα για κάτι παραπάνω έτρωγα πόρτα και μετά έπρεπε σαν καλός μαλάκας να ανεχτώ να τις βλέπω και με άλλους που τους φερόντουσαν λες και είναι σκουπίδια. Για πολλά χρονια (6) είχα μάθει να ζω με αυτό και να συμβιβάζομαι αλλα πλέον έχω φτάσει στα όρια m να είμαι ο μαλάκας της παρέας που είμαι εκεί και στηρίζω και σε αντάλλγμα με το που βρούν γκόμενο να τρώω και το γράψιμο (εννοείται πως μετά γίνομαι και εγώ καπνός) και στην τελική η κρυφή μου αλήθεια είναι ότι γουστάρω να έχω ένα τρόπαιο να την προσέχω να την γυαλίζω και να μου ανήκει και να λέω από εδώ η κοπέλα μου όχι η φιλί που της την έπεσα και έφαγα άκυρο γιατί ήμουν πολύ καλός για εκείνη.
Κούρασα θα μπορούσα να γράφω και αλλα για την κατάσταση μου.
Τι να κάνω ρε παιδιά έχω απελπιστεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #115421 από KwnstantinosS στις 04 Ιανουαρίου 2013, 12:57πμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον οταν γνωριζεις μια ή ακομα και μια φιλη σ ,και τελοσπαντων θες να κανεις σχεση μαζι της πρεπει να την προσεγγιζεις ,να τις μιλας και να την κοιτας διαφορετικα απο αλλες.....και εγω ειμαι σαν εσενα δηλαδη θελω να γνωρισω καλα την αλλη για να προχωρησω......αλλα μετα απο αυτες τις σχεσεις που εχω κανει καταλαβα πως δεν ειναι οτι θελω να τις γνωριζω τοσο καλα ,ειναι το οτι ντρεπομαι λιγο,ή γενικοτερα μια περιεργη κατασταση, και δεν το παραδεχομαι ...τωρα ειμαι 17 μεχρι στιγμης σ μιλαω σοβαρα δεν εχω φαει ποτε ακυρο .......γιατι πρεπει να ξερεις να τις πλησιαζεις σε οποιαδηποτε κατασταση οπως ειπα απο πανω... δηλαδη--->1)Το πιο βασικο ειναι να της κοιτας στα ματια σαν να θες να της μιλησεις με αυτα με νοημα (το εχω ξαναπει σε πολλα τοπικ αλλα ειμαι σωστος σε αυτο)..2)εφοσον θες να της γνωρισεις καλυτερα ή ντρεπεσε ή κομπλαρεις ή δεν μπορεις να φανερωσεις ευκολα τα συναισθηματα σ ,παρε το κινητο της και στειλε μηνυμα...αν ντρεπεσε στειλε ενα γενικο μηνυμα πχ. για το σχολειο και μετα ανοιξε συζητηση...3)Να πετας υπονοουμενα αρκετες φορες...4)ΜΗΝ την αφησεις να σ μιλησει για αλλα αγορια (αν δεν το κανει για να ζηλεψεις ) ,οταν σ μιλαει για αλλους να λες "εε σιγα μπροστα σε μενα δεν ειναι τιποτα" ξερεις με χιουμοριστικο υφος παντα........

Γενικοτερα πρεπει να αλλαξεις συμπεριφορα .....Να θυμασαι μετα απο μια σχεση θα μαθαινεις καινουργια πραγματα και πως καθε αρχη ειναι και δυσκολη......δηλαδη μολις κανεις μια σχεση ,ισως και με λιγη δυσκολια ,μετα θα καταλαβεις αυτο που σ ειπα παραπανω πως τελικα δεν αξιζε να το καθυστερεις τοσο και πως δεν εφταιγε το οτι θες να γνωρισεις την αλλη τελεια...

Οποιος δεν προσπαθει, δεν καταφερνει ποτε να κανει τιποτα..

Καλη τυχη!!!......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login