Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πως συμπεριφέρεστε όταν θέλετε κάποιον/α;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115709 από άσχετος στις 07 Ιανουαρίου 2013, 12:21πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Απευθύνομαι κυρίως σε κορίτσια,αλλά θέλω και γνώμες αγοριών.
1)Πως συμπεριφέρεστε όταν θέλετε κάποιον/α;
2)Προσπαθείτε να είστε κοντά του,να του στέλνετε μηνύματα και να πιάνετε συζήτηση (Facebook);
3)Και τι κάνετε όταν θέλετε κάποιον/α,εννοώ κάνετε το πρώτο βήμα?
4)Θα ζηλεύατε αν κάποιος/α που σας θέλει(είναι δεδομένος/η) και του έχετε ρίξει Χ,θα έκανε κάτι με κάποιον/α άλλη μπροστά σας?
5)Ερώτηση προς κορίτσια.Τι σας αρέσει πιο πολύ σε ένα αγόρι,να είναι όμορφος με σκ@τ@ χαρακτήτα ή να έχει καλό χαρακτήρα και να μην είναι ιδιαίτερα όμορφος;(Θέλω να μου πείτε αλήθεια)
6)Ερώτηση προς κορίτσια.Θα μπορούσε να σας πείσει κάποιος με λόγια(που δεν σας αρέσει και πολύ);Δηλαδή,να σας πει ότι σας αγαπάει και να πειστείτε με λόγια;
7)Ερώτηση προς αγόρια.Εσείς τι κοιτάτε πιο πολύ να είναι όμορφη(If you know what i mean) και να είναι ψηλομύτα με σκ@τ@ χαρακτήρα ή να έχει υπέροχο χαρακτήρα και να μην είναι ιδιαίτερα εμφανίσιμη;
Παρακαλώ σοβαρές ερωτήσεις.Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115711 από KwnstantinosS στις 07 Ιανουαρίου 2013, 12:47πμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
1)Την κοιταω εντονα....ειμαι αστειος ...την πειραζω....προσπαθω να την κανω να μ ζητηση το κινητο μετα,για να δω αν με θελει λιγο,αλλα στελνω εγω..πεταω μικρα υπονοουμενα ,οχι αμεσως...

2)Οχι συνεχεια γιατι μετα γινομαι φορτικος...προσπαθω να την κανω να σκεφτεται ποτε θα ξαναερθω..

3)Παντα εγω ..δεν εχει αξια το ετοιμο ..

4)Μαλλον ναι

6)Σιγουρα της πειθουν με λογια..οπως και εγω...αλλα οχι με σε αγαπω και τετοια .......το σε αγαπω ειναι δυσκολη κουβεντα

7)Πρωτα κοιταω να με ελκυει εμφανισιακα ,οχι να ειναι μοντελο απλως να μην ειναι και σκατα.......αλλα για να κοιταξω την κοπελα στην εμφανιση σημαινει πως μ αρεσει ο χαρακτηρας της....για μενα ειναι πολυ βασικο ο χαρακτηρας......θελω να ειναι εξυπνη , λογικη , κα πολλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115733 από άσχετος στις 07 Ιανουαρίου 2013, 12:20μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Τι εννοείς με το "σαγαπάω είναι δύσκολη κουβέντα";
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115736 από KwnstantinosS στις 07 Ιανουαρίου 2013, 1:09μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Δηλαδη εγω για να πω "σε αγαπω " πρεπει να περασει αρκετος χρονος ,μεχρι να το εννοω....πραγματικα μια φορα εχω πει σε αγαπαω........ετσι εχει αξια.........αν το πεις για ψεμα σε καποια για να την ριξεις ,θα καταλαβεις πως λες ψεματα και μετα σιγα μην γινει τιποτα...........


Ενθουσιασμος-->Ερωτας-->Αγαπη        ...θελει δρομο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115998 από eleka στις 10 Ιανουαρίου 2013, 11:59μμ

eleka

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Λοιπόν..
1)Προσπαθ.ω να του το δείξω χωρίς ομως να του το πω κατάμουτρα..(τον αφήνω ν νομιζει οτι μόνος του το κατάλαβε)

2)Ναι αλλα οχι σε υπερβολικό επίπεδο...Μετά γινεσσαι κουραστηκη/ος και βαρετή/ος

3)Καποιες φορές ναι αλλα συνήθως περιμένω απο τον άλλον πρώτη κίνηση..Αν όμως μ'αρεσει τοσο και δεν το εχει καταλάβει ναι..κανω εγώ κινηση

4)Ναι (αλλα μπορει και να σκεφτόμουν οτι το έκανε επίτηδες για να ζηλέψω..το έχω κάνει γι'αυτό το λέω..δεν είναι όλα οπως φαίνονται παντα)

5)Παίζει ρόλο και η εμφάνιση αλλα όχι κύριο...Προτιμώ καλό χαρακτήρα...Οπως είπε και ο φίλος Κωνσταντίνος απο πάνω αν δεν μ'αρέσει ο χαρακτήρας δεν προσέχω ομορφιά (ξεφύγετε επιτέλους απο την αντίληψη οτι όλες μας θέλουμε κωλόπαιδο και κούκλο)

6)Εξαρτάται τα λόγια...εμένα δεν μ αρέσουν τα λόγια αλλα οι πράξεις...Δεν θα μπορούσα ν συμφωνησω παραπάνω με τον φίλο μου απο πανω γτ το σ'αγαπώ δεν πρέπει ν λεγεται έτσι επιπόλαια..Πρέπει να το εννοείς..

7)Δεν μπορω να απαντήσω...χαχααχχα...ελίζω να σε κάλυψα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116030 από άσχετος στις 11 Ιανουαρίου 2013, 7:34μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
eleka όταν εννοείς πράξεις,δηλαδή, να σου μιλάει και να σε φιλήσει; ή γενικά πράξεις(καθημερινή συμπεριφορά κτλ);;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116178 από eleka στις 13 Ιανουαρίου 2013, 10:49μμ

eleka

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Άσχετε, στις πράξεις εντάσοται τα πάντα εννοω όμως, κυρίως..οτι δεν θέλω π.χ. να μου πει "σ'αγαπώ" αλλα να μου το δείξει με τον τρόπο του...Ή "θα μείνω εδώ"...να μείνει χωρίς να το λέει συνέχεια...Εγώ πιστεύω οτι αυτός είναι πραγματικός άντρας που ενδιαφέρεται για σενα...Να μην σου λέει τι κάνει..απλώς να το κάνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116182 από KwnstantinosS στις 13 Ιανουαρίου 2013, 11:01μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eleka@13 Ιανουαρίου 2013)
Άσχετε, στις πράξεις εντάσοται τα πάντα εννοω όμως, κυρίως..οτι δεν θέλω π.χ. να μου πει "σ'αγαπώ" αλλα να μου το δείξει με τον τρόπο του...Ή "θα μείνω εδώ"...να μείνει χωρίς να το λέει συνέχεια...Εγώ πιστεύω οτι αυτός είναι πραγματικός άντρας που ενδιαφέρεται για σενα...Να μην σου λέει τι κάνει..απλώς να το κάνει

Παντως και εσεις θελετε να το ακουτε......εγω με οσες ειχα δεν ελεγα ποτε σε αγαπω ,εκτος απο μια ...και μ ελεγε γιατι δεν μ λες και εσυ σε αγαπω(αυτη με ειπε πρωτη).....και τις λεω πως θα στο πω οταν το νιωσω γιατι αυτη η λεξη ειναι πολυ "δυσκολη"..........επισης δεν της ελεγα ποτε εισαι θεα ,κουκλα κτλ ,τα ελεγα σε καταλληλες στιγμες για να εχουν αξια ..αλλα και παλι μ ελεγε "ουτε ενα κοπλιμεντο δεν κανεις "...φυσικα και εκανα ,απορω πως κρατιομουν ,σαν μοντελο ηταν ,αχαχ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login