Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να μη φοβάσαι τις σκιές, είναι η απόδειξη του ότι υπάρχει φως κάπου κοντά!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

θελω να κατασταλλαξω καπου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115882 από petalouditsa στις 09 Ιανουαρίου 2013, 5:06μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
καλησπερα,ειμαι φοιτητρια 20,5 στο τριτο ετος....ζω σε πολη μακρια απο το νησι μου και οσο διαστημα ειμαι εδω δεν εχω κανει μια σχεση της προκοπης....μπλεκω με παιδια αλλα βλεπω μονο σεξ θελουν η απλα πιο ελευθερη δεσμευση....εγω κανω ονειρα να βρω εναν ανθρωπο ωριμο μεγαλο(μετα τα 25-30)να κατασταλλαξω και να μεινω εδω για παντα,να μην ξαναφυρισσω στο νησι μου γιατι εκει δεν μ αρεσει το χειμωνα,περασα δυσολα χρονια,κουραστικα να ειμαι με τον ενα και τον αλλο να δινω τα παντα και στο τελος ολοι να με αφηνουν για κατι πιο εξαλλο και καινουριο....περασα δυσκολες οικογενειακες καταστασεις και πολλα οικογενειακα προβματα και καθε φορα που θα επιστρεψω μου συμβαινουν ασχημα πραγματα....πως μπορω να διεκδικισω κατι που μου αξιζει??κανω γνωριμιες ερωτευομαι βρισκω μια ανταποκριση στην αρχη(απο πρωτη κινηση δικη τους)αλλα μετα τπτ......ειμαι εμφανιση και καλη κοπελα απο οσο λενε γ μενα,δεν δινω δικαιωματα στον κοσμο....ποια η γνωμη σας?γτ να μην βρισκεται κατι καταλληλο και ολο να ειμαι η δευτερη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115884 από KwnstantinosS στις 09 Ιανουαρίου 2013, 5:19μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Δεν βρισκεις τους καταλληλους ανθρωπους στην ηλικια σ ...δεν χρειαζεται ο αλλος να ειναι 25-30......επισης δεν πρεπει να βρεις καποιον μονο και μονο για αυτο το λογο.....προσπαθησε να βρεις καποιον απο εκει που σπουδαζεις που θα τον ερωτευτεις.....Επισης αυτη δεν ειναι η μονη λυση για να ξεφυγεις απο το νσι ...μπορεις να ψαξεις για καποια δουλεια και ετσι να μεινεις στο μερος που εισαι......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login