Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Είναι πολύ δύσκολο για μένα να συνηθίσω τις αλλαγές των καιρών. Θυμάμαι ακόμη την εποχή που ο αέρας ήταν καθαρός και το σεξ βρώμικο.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

τι πρέπει να κάνω?? :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116913 από mixahlpowa στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 7:19μμ

mixahlpowa

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοίπον το θέμα έχει ως εξής,πριν 5 μήνες είχα γνωρίσει το κορίτσι του φίλου μου,και έτσι αρχίσαμε να μιλάμε στο facebook.Έτσι μάθαμε καλίτερα ο ένας τον άλλον(είμαστε 16 χρονών και είμαστε σε δυο διαφορετικά λύκεια,κοντινά πάντως το ένα με το άλλο).Τ
ην έιχα συμπα8ίσει παρα πολή,μέχρι που έμαθε το αγόρι της ότι μίλαμε και με είχε προοιδοποιήσει να μην τησ μιλάω,και εγω κατάλαβα ότι ζήλευε.Πάντως,την έβλεπα ως φίλη και εκέινη και θέλαμε να του το εξηγήσουμε.Εμείς τελικά συνεχίσαμε να μιλάμε για κανέναν μήνα (βρεθήκαμε και μια φορά),πέρνουσε κα8ε μέρα απο το σχολέιο.Μέχρι που μια μέρα μου είπε ο΄τι δεν μπορούμε να μιλάμε αλλό πια,γιάτι δεν ήθελε να χαλάσει την σχέση της μαζί με το αγόρι της,και έτσι και έγινε,αλλα παραμείναμε φίλοι.Μέτα από δύο μήνες τα είχαν χαλάσει και κατά την διάρκεια τον γιορτών αρχίσαμε να μιλάμε κάπως,δηλαδή καλη χρονιά και έτσι.Μετα μιλούσαμε κανονίκα αλλά αυτήν την φορά ένιωθά διαφορέτικα για εκέινη.Βέβαια μιλούσε με τον πρώην της,αλλά και εκείνη φιλικά μιλούσανε.Και το σαββάτο την είχα ρωτήσει αν ήθελε να βρεθούμε την επόμενη μέρα(κυριακή),εκέινη δέχτηκε.Την επόμενη μέρα την έπερνα στο κινήτο όμως εκέινη το είχε κλειστό,δεν μπορόυσα να περάσω απο το σπίτι της,ντρεπομούνα κάπος και στην τέλικη δεν βρε8ήκαμε.Μετά ή8ελα να την ρωτήσω τι έγινε και δεν μου απαντούσε.Μετά απο δύο μέρες,είχε τελιώσει η τάξη μου ποιό νωρίς(στην τάξη μου είναι και ο πρώην της)και με ρωτούσε επίμονα ποία μου αρέσει,εγώ δεν του απάντησα μέχρι που ήρθε και τον πείρε η μήτερα του.'Αλλα είχα καταλάβει ότι ήξερε ποιά μου αρέσει.Μέτα είχα πάει στο λύκειο που πίγενει η κοπέλα για να της μιλήσω.Η πόρτα του σχολείου ήταν κλείδωμενη αλλά απο μέσα ήταν ο κολλητός μου και με ρωτούσε για ποιόν ήρθα και μετά απευθείας 'για εκέινη'?.Τέλος πάντων του είπα ότι για εκέινη ήρθα και στην τελίκη του είπα να της στείλει χαιρετίσματα και έπρεπε να φύγω,αλιώς 8α κα8όμουνα κι'άλλο.Προσπάθησα να της μιλήσω αλλά εκείνη δεν απαντούσε και μετά δεν της μίλησα για μια μέρα.Την επόμενη μέρα μου έστειλε μήνυμα με ήχο και μου είχε πει συγνώμη για την κυριακή.Και σήμερα ήθελα να της μιλήσω αλλά ακόμα δεν μου απάνταει.Πάιδες χρέιαζομαι την βοήθεια σας έχω τρελάθει μάζι της,τι πρέπει να κάνω ?.Πάντως εχω σκεφτή κάτι καλό για την ημέρα του αγίου βαλεντίνου.Αυτά,θα περιμένω την βοήθεια σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116918 από vasileios1 στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 8:50μμ

vasileios1

μέλος από: 2/12/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Μίλησέ της.Ακολούθησε τα σχέδιά σου και αν έχει κόμπλεξ ο φίλος σου γράψε τον στα @@ σου
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #116920 από λιζα. στις 01 Φεβρουαρίου 2013, 9:26μμ

λιζα.

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα απο την στιγμη που χωρισανε και δεν εισαι εσυ η αιτια κατα την γνωμη μου μπορεις να συνεχισεις ακαθεκτος εεμ τωρα οσο για την κοπελα πιστευω πως θα δεσει το πραγμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116942 από mixahlpowa στις 02 Φεβρουαρίου 2013, 3:44μμ

mixahlpowa

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ αλλα γιατι δεν μου απανταει τον τελευταιο καιρο? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116971 από thisseasFTW στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 1:19πμ

thisseasFTW

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μείνε μακρια απο την πελαγία μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116991 από mixahlpowa στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 2:21μμ

mixahlpowa

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Πάντως δεν σας φαίνεται παράξενο που δεν μου μιλάει για τόσο καίρο ?
Τι λέτε να φταίει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login