Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Τί να κάνω πια..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117096 από piou στις 04 Φεβρουαρίου 2013, 6:30μμ

piou

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καταρχάς καλησπέρα σας,
Είμαι 17 χρονών στα 18 και πηγαινω τριτη λυκείου.
Δεν είμαι άσχημος, όχι πολύ ψηλός αλλα ούτε και κοντός και μοιάζω λίγο μικρότερος(πρώτη-δευτερα λυκειου).

Δεν έχω κάνει ποτέ σοβαρή σχέση, εκτός απο κάτι παιδιαρίστικες φάσεις στην δευτερα γυμνασίου.. Έχω χάσει τον πατέρα μου απο 12 χρονών και ζω με τα αδέρφια μου και την μητέρα μου.

Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω πάει σε ρδέλομπου 2 φορές γιατί δεν μπορώ να φλερτάρω με κάποια ωστε να προχωρήσει λίγο.
Τον τελευτάιο καιρό υπήρξαν κάποιες κοπέλες που καταλάβαινα οτι με ήθελαν, αλλα δεν έκανα κίνηση.. Έχω παντα στο νου μου την αποτυχία, θέλω να είμαι σίγουρος οτι δεν θα φάω άκυρο και μου την δίνει απίστευτα αυτό. Ομολογώ πως είμαι φυγόπονος και άπειρος και φοβιτσιάρης, αλλα μέχρι εκεί. Στη φάση που πάω να απλώσω το χέρι μου προς αυτήν, ενώ το πηγαίνω προς το μέρος της σταματάω, το βλέπει και ξενερώνει. Οι γύρω μου με νομίζουν για αδερφή γιατί δεν πλησιάζω τις κοπέλες και γενικά έχω πιο πολλούς φίλους αγόρια.

Θα σας πω ένα παράδειγμα:
Έρχεται μια κοπέλα στην παρέα, γελάει με ό,τι λέω, ό,τι και να πώ θα με ρωτήσει να μάθει κι άλλα, αλλα εγώ φοβάμαι να κάνω κίνηση. Φοβάμαι να την αγκαλιάσω, να την πλησιάσω και στην τελική να την φιλήσω.

Οι λόγοι πιστεύω οτι είναι λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης και αυτοεκτίμισης, ίσως και φόβος της αποτυχίας κι ας ειναι οι πιθανότητες προς το μέρος μου. Κάποιες φορές τρέμω και κοκκινίζει το πρόσωπό μου.

Έχω αρχίσει και βλέπω όλες τις κοπέλες ερωτικα και νοιώθω παντα σαν να τους την πέφτω χωρίς να θέλω.

Πρόσφατα κάλεσα μια κοπέλα να την κεράσω για καφέ και το μόνο που κάναμε ήταν να την κοιτάω και να με κοιτάει.. Ξενέρωσε η κοπέλα ενω κατα βάθος ήθελα να την πιάσω και να φασωθούμε. Επίσης άφηνε διάφορες σπόντες οτι και καλά φέρομαι σαν παιδί και οτι είχε ξενερώσει.

Συγνώμμη αν σας κούρασα αλλα χρειάζομε ώθηση και καλές συμβουλές!
Ευχαριστώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117191 από paranoikos στις 06 Φεβρουαρίου 2013, 10:02μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
κοιτα φιλε και εγω το ειχα αυτο αλλα σε μικροτερη υλικια!! τωρα ειμαι 15 και το εκανα στην εκτη δημοτικου αχαχ μαλλον εσενα σου εμεινε!! για να σου την πεφτει σημαινει οτι δεν θα φας Χ!! για να σου την πεφτει σημαινει οτι της αρεσεις και οτι της αρεσεις σημαινει οτι την ελκυεις!!! ΑΡΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!! ΑΡΑ ΟΡΜΑ!! απλα μαθηματικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117350 από neff στις 11 Φεβρουαρίου 2013, 5:58μμ

neff

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ρε μην κωλας οταν μια κοπελα σου την πευτει εστω και εντελος διακριτικα συμενει οτι καιγεγε να γινει κατι μεταξυ σας αλλιος δεν θα ερνυχνε τα μουτρα της γι αυτο μην κολωνεισ και βουρ στον πατσα!!! επισεις μη φοβασε το Χ μεσα στη ζωη ειναι ολα μεχρι και εμεις τα κοριτσια τρομε Χ αλλα δεν πτοουμαστε
Υ.Γ. μην ξεχνας αυτο που σου ειπα οταν μια κοπελα σου την πεφτει ειδικα αν γινετε και επανελυμενα δεν υπαρχει ουτε 1 στο 1.000.000 να σου ριξει Χ !!!
φιλε καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!
:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login