Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Καψουρα !!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117225 από MiRwtasPwsPairn στις 07 Φεβρουαρίου 2013, 11:46μμ

MiRwtasPwsPairn

μέλος από: 10/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας !!
Εχω μια συμμαθητρια την οποια την βλεπω με αλλο ματι απο τη πρωτη μερα που την ειδα. Ειμαι τρελα καψουρης μαζι της σε σημειο που με το ζορι κρατιεμαι να της πως ποσο πολυ τη θελω και ποσο πολυ ερωτευμενος ειμαι μαζι της. Ειναι πολυ καλο κοριτσι σε οτι αγορα το χαρακτηρα και η πιο ομορφη κοπελα που εχω δει στην ηλικια μου ποτε. Το προβλημα μου ειναι οτι αυτα τα 2-3 χρονια που την ξερω ηταν σε δυο διαφορετικες σχεσεις με μγαλυτερους της 4-5 χρονια και γι αυτο νιωθω καπως μειονεκτικα μιας και αυτοι μεγαλοδειχνουν περισσοτερο.Γενικα μιλαω μαζι της καθε μερα απο κοντα και νομιζω πως μπορει να εχει υποπτεφθει κατι .Τι πιστευετε να μου πει αν παω και της μιλησω μεσα απο την καρδια μου ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117237 από axellll στις 08 Φεβρουαρίου 2013, 4:10μμ

axellll

μέλος από: 8/2/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εγω προσωπικα πιστευω δεν θα σου βγει σε καλο να της μιλισεις μεσα απο την καρδια σου γιατι λεγοντας της οτι εισαι ερωτευμενοσ μαζι της και τετοια θα την κανεις να νιωσει αβολα και επισης θα την ξενερωσεις. Γιατι η γυναικες παρολο που θελουν να ειναι ποθειτεσ προς το απενταντι φυλο οταν κατι θεωρουν δεδομενο τοτε εχεις χασει το παιχνιδι. Θα σου προτεινα να δειξεις περισσοτερο ενδιαφερον και οταν δεις οτι σε παει καλα μπορεις να της πεις οτι σου αρεσει σαν κοπελα και χαρακτηρας. Επισης προσπαθεισε να αποφυγεις το γνωστο friendzone γιατι μολις μπεις στην λιστα μια κοπελας ως friend τοτε πιστεψε ειμαι ειναι παραπολυ δυσκολο να ξαναβγεις απο κει μεσα γιαυτο προσεχε!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117247 από MiRwtasPwsPairn στις 08 Φεβρουαρίου 2013, 8:39μμ

MiRwtasPwsPairn

μέλος από: 10/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τι εννοεις οταν δω οτι μου παει καλα ??? Αμα της πως οτι μου αρεσει σαν κοπελα και χαρακτηρας το ιδιο πραγμα δν ειναι με το να της κανω εξομολογηση ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #117250 από axellll στις 08 Φεβρουαρίου 2013, 9:38μμ

axellll

μέλος από: 8/2/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι δεν ειναι το ιδιο οταν κανεις εξομολογηση στον αλλον τοτε αυτοματα γινεσαι δεδομενος και φαινεται οτι κρεμεσαι απο αυτο το ατομο . Με την εξομολογηση το κοριτσι θα νιωσει αβολα απεναντι σου αλλα μεσα της θα ξερει οτι σε εχει δεδομενο και μπορει να σε χρησιμοποισει μιας και ξερει οτι θα εκανες το οτιδηποτε γιαυτην . Ομως απτην αλλην αν της πεις οτι σου αρεσει σαν κοπελα και χαρακτηρας τοτε θα σε δει με διαφορετικο ματι. Θα ξερει οτι της αρεσεις και ετσι αν υπαρχει εστω και λιγο ενδιαφερον απο την μερια της θα αρχισει να σε βλεπει διαφορετικα. Εξαλου οπως ειπες ειχε σχεσες με μεγαλυτερους της 4-5 χρονια δηλαδη πιστευεις αυτα τα ατομα πηγαν και της εξομολογηθηκαν τον ερωτα τους και κερδισαν την καρδια της ? Για σκεψου το λιγο...

Οσο αφορα το να δεις αν παει καλα εννοω να δεις αν ανταποκρινεται στο ενδιαφερον σου οπως οπτικη επαφη, αν γελα μαζι σου, αν σε αγγιζει και αλλα πολλα . Ελπιζω να καταλαβες τι σου ειπα :) .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117277 από ThResh στις 09 Φεβρουαρίου 2013, 6:32μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
για να μην ανοιγω νεο θεμα,εδω και λιγο καιρο εχω αρχισει να βλεπω με αλλο ματι μια συμμαθητρια μου.ειναι παρα πολυ γελαστη και μου αρεσει πολυ.τις τελευταιες 2 εβδομαδες στο σχολειο οταν ειχαμε πιο ελαφρυα μαθηματα γελουσαμε και γινοταν χαβαλες.ομως(οχι που δεν θα υπηρχε) την ξερω απο παλια,επειδη οι πατεραδες μας γνωριζοταν,και πρεπει να ειχαν μαλωσει οι δικοι μας για κατι που ειχε γινει.(ειχαν ξαναμαλωσει πιο παλια αλλα μετα ξαναρχισαμε να κανουμε παρεα και μετα ξαναμαλωσαν).και τωρα δεν ξερω τι να κανω.για την ακριβεια δεν ξερω πως νιωθω καλα καλα για αυτην,εσεις τι προτεινετε να κανω??

συγνωμη και για το μεγαλο post :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login