Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μετά από ένα πυρηνικό πόλεμο, μόνο οι κατσαρίδες και οι Macintosh θα επιβιώσουν.
Σάββατο, 27 Απριλίου

γκομενος και φιλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117300 από mikrh.maria στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 1:04μμ

mikrh.maria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2013
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους! Εδώ και λίγο καιρό θέλω κάποιον με τον οποίο είχα σχέση παλιότερα αλλά τα χαλασαμε γρήγορα (εγώ το επέλεξα)! Εδώ και 1 μήνα περίπου άρχισα να τον θέλω πάλι αλλά αυτός δεν είναι σε περίοδο που να θέλει και να μπορεί να κάνει σχέση. Πριν μια εβδομάδα περίπου μου αποκάλυψε πως τον θέλει και μια φίλη του και "φίλη" μου. Η κοπέλα είναι πανέμορφη, έξυπνη, γλυκιά και γενικά ΤΈΛΕΙΑ! Δεν είμαστε και κολλητές αλλά μιλάμε λιγάκι και έχουμε καλές σχεσεις! Γνωρίζονται πολλά χρόνια και αυτός ενω λέει πως θέλει εμένα δεν ξεκαθαρίζει τίποτα στην άλλη γιατί δεν θέλει να την στενοχωρισει. Η άλλη δεν ξέρει πως εγώ έμαθα πως τον θέλει αλλά ίσως να μην ξέρει πως τον θέλω και εγώ. Θέλω να μου πείτε συμβουλές για το πως θα τους απομακρυνω ή πως θα κάνω την άλλη να μην ενδιαφέρετε για αυτόν! Οποίος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #117302 από άσχετος στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 2:37μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό δεν θα το κάνεις εσύ,αυτό θα το επιλέξει αυτός.Καταλαβαίνω πως νιώθεις για αυτόν,αλλά από την άλλη σκέψου πως θα ένιωθες αν ήσουν εσύ στην θέση της...Όποτε,δεν πρέπει να κάνεις κάτι για να τους απομακρύνεις,γιατί στον άλλον να μην του αρέσει αυτό και μετά είναι τελειωμένη ιστορία...Μπορεί και να παίζει διπλό ταμπλό,να λέει σε εσένα πως σε θέλει,ενώ την άλλη όχι και να λέει ακριβώς το ίδιο στην άλλη.Πιστεύω πως πρέπει να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα μαζί του,να τους πεις ρε εσύ,τι θέλει πραγματικά,για να μην χάνεις άσκοπα τον χρόνο σου...Αυτά από εμένα,ελπίζω να βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login