Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Τακουνια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117429 από nosnti στις 13 Φεβρουαρίου 2013, 12:40μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
ρε παιδια εχω μια μεγαλη καψουρα δεν ξερω πως να το πω ή προβλημα στον εγκεφαλο. Η κοπέλα μου δεν φοράει τακούνια όταν βγαίνει έξω αλλά φοράει μόνο όταν πάει σε γαμους,, αραβωνες.. σε παρτυ... και τετοια. ειναι 17 χρονων. φοραει κατι 10 ποντα και 12ποντα. Το υπολοιπο ντυσιμο της ειναι μια χαρα ουτε ξεκολλα ουτε τιποτα... την ειχα δει απο κοντα ετσι μια φορα που πηγα για 5 λεπτα σε εναν αραβονα μαζι της(δεν εχει τυχει να βγουμε και να εχει βαλει τακουνια). με την λογικη μου μπορω να καταλαβω πως δεν ειναι κατι τρομερο και πως ειναι ενα ''επισημο'' ντυσιμο, αλλα με την καρδια μου δεν μπορω... σπαζομαι και ζηλευω οταν τα φοραει.. μου φενετε πολυ περιεργο.. δεν ξερω γιατι το εχω αυτο. ειμαι 18 χρονων εγω. επισης θεωρω υπερβολικο τωρα για μια 17χρονη τα 12ποντα ... μου θυμηζει κατι ''τσουλέ''.. πειτε μου ρε παιδια πως να το ξεπερασω αν ειναι κατι φυσιολογικο εαν ειμαι εγώ τρελός που το νιώθω αυτό ή εάν σκεφτομαι καλα να της πω να μην ξαναβαλει... ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117440 από Papagalosss στις 13 Φεβρουαρίου 2013, 5:15μμ

Papagalosss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Βασικα δεν ειναι ''τσουλε'' θα δεις οτι οσο μεγαλωνει θα φοραει τακουνια και στις εξοδους της.Ειναι αυτο που λεμε οτι μεγαλωνουν και θελουν να γινουν ποιο πολυ γυναικες.Εσυ δεν πρεπει να ανυσηχεις.Αν εμπιστευεσαι την κοπελα σου μην ζηλευεις ουτε να στεναχωριεσαι.και ναι ειναι φυσιολογικο 12 ποντο 17 χρωνων.Οποτε χαζουλη να το σταματησεις δεν μπορεις αρα απολαυσετο και θα δεις θα σου αρεσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117442 από vrwmopodarou στις 13 Φεβρουαρίου 2013, 8:25μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
μια χαρα ειναι η κοπελα. εσυ εχεις το προβλημα. κατι χρυσαυγιτες γκομενοι τα λενε αυτα. χαλαρωσε και ολα θα πανε μελι γαλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117452 από nosnti στις 14 Φεβρουαρίου 2013, 10:23πμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
ενταξει ρε παιδια αφου το λετε. χρυσαυγιτες γκομενοι? χαχαχ πρωτη φορα το ακουω. :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117483 από kirki25 στις 15 Φεβρουαρίου 2013, 1:18πμ

kirki25

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Νομίζω ότι αυτά τα λες επειδή είναι κοπέλα σου και αν έβλεπες οποιαδήποτε άλλη 17Χρόνη δεν θα σε πείραζε το 12πόντο! Είναι φυσιολογικό σε αυτή την ηλικία, όλες τα έχουμε βάλει μην ανησυχείο έχεις πει αυτό στην κοπέλα σου για τα τακούνια; Σκέψου και το άλλο ότι όπως ειπεσ για να βάλεις ένα τακούνι πρέπει να πας καπου καλά και απλά δεν της δωθηΚΕ η ευκαιρια να τα βαλει! Για αυτο πηγαινε την καπου καλα κ ζητα της να βαλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login