Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ακόμα κι αν μάθεις ποτέ σωστά ελληνικά, με ποιο θα τα μιλάς;
Κυριακή, 12 Μαΐου

Βοήθεια με μια κοπέλα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117854 από DJKKZ στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 6:20μμ

DJKKZ

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας. Έίμαι 17 χρονών και μου αρέσει πάρα πολύ μια κοπέλα από το σχολείο μου. Μένει κοντά στη γειτονιά μου και έχω φάει κόλλημα μαζί της! Πρώτη φορά νιώθω έτσι. Συνήθως δεν είμαι διστακτικος με τις κοπέλες, αλλά τώρα είναι διαφορετικά. Έχουμε κοινούς φίλους και δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω. Το πρόβλημα είναι πως αυτή είναι πολύ δημοφιλής κοπέλα και τα προηγούμενά της αγόρια δεν έχουν καμία σχέση με μένα.Προσπάθησα να την ξεπεράσω αλλά δεν γίνεται τίποτα. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας για το πως να καταλάβω αν με γουστάρει ή όχι.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117855 από zakfou στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 6:47μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Χαίρετε..
Φίλε από τις εμπειρίες που είχα κατάλαβα ότι θέλει χρόνο!
Εσύ να την σκέφτεσε και να την κοιτάς συνέχεια και κάποια στίγμη θα καταλάβεις τι γίνετε ! Μην πολύ αναφέρεις για αυτήν σε άλλους ούτε σε γνωστούς ιδικά! απλά κάνε ότι λεεί ι καρδιά σου και κολώσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117872 από DJKKZ στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 11:00μμ

DJKKZ

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ!
Θα ήθελα και άλλες γνώμες και από άλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #118240 από K.Martha στις 03 Μαρτίου 2013, 12:39πμ

K.Martha

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς μάθε αν βρισκεται σε σχεση(απο φιλους)..Αν οχι, πλησιασε την,ανοιξε της κουβεντα βρισκοντας κατι κοινο να πειτε και αφου γνωριστητε καλα καλα με πολλα μπλα μπλα της ζητας να βγειτε για καφε..Μετα απο αυτο αρχιζει η δραση..Να εισαι ευγενικος και ευδιαθετος (παιρνεις μπονους) :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login