Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισχυρό φύλο είναι αυτό που ζει (κατά μέσον όρο) επτά χρόνια λιγότερο από το ασθενές.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

αγαπαω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118243 από love... στις 03 Μαρτίου 2013, 11:37πμ

love...

μέλος από: 3/3/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
οοοοοοοουφ ! λοιπον ! μου αρεσει καποιος στο σχολειο αλλα τα εχει με μια φιλη μου ! δεν ξερω αν του αρεσω . πριν μερικες μερες μου παραπονεθηκε που δεν του μιλαω στο σχολειο και οτι μου μιλαει και δεν του απανταω ( ψεμα ) και οτι εκεινος θελει να μου μιλαει ! προχτες τα αγορια της ταξης μου επαιζαν ποδοσφαιρο τερματοφυλακας ο αντρεας ( ετσι λενε αυτον που μου αρεσει) ! του ερχεται ενα δυνατο σουτ το πιανει αλλα πεφτει κατω ! σηκωνεται και μου λεει κωσταντινα αυτο για εσενα ( ετσι με λενε κωσταντινα )! -ειμουνα ακριβως διπλα με μια φιλη μου και παιζαμε βολευ αυτη που τα εχει δεν ητανε εκει-
δεν ξερω κι εγω πως μου ηρθε , γελαω του δινω ενα φασκελο και το λεω αντρεα αυτο για εσενα ! πεταγεται ενας φιλος του αντρεα και του λεει -> ρεεε σε κοροιδευει ενα κοριτσι που δεν εχεις !!!! εκηνει την ωρα το παλιοκουδουνο χτυπησε ! τι λετε ? τι πιστευεται ? του αρεσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118623 από -geo- στις 12 Μαρτίου 2013, 9:09μμ

-geo-

μέλος από: 24/1/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Εσυ τι λες? Τι φιλη? καλη φιλη η απλα φιλη, εχει σημασια, επησεις αν θες μιλα του να καταλαβεις σιγουρα τις προθεσεις του και αν ναι πες του να ξεκοψει απο την αλη αλλα καλυτερα να τα φτιαξετε μετα απο λιγο καιρο απο τοτε που θα την χωρισει (αν την χωρισει)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118634 από zoe19 στις 12 Μαρτίου 2013, 11:13μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
αν αυτό είναι αγάπη, τότε θα πέσω απ το μπαλκόνι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118921 από love... στις 23 Μαρτίου 2013, 11:59πμ

love...

μέλος από: 3/3/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
τα φτιαξαμε στις 5 Μαρτίου !!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login