Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Ερωτησεις προς αγορια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118395 από mahomie στις 06 Μαρτίου 2013, 3:55μμ

mahomie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας!Οι ερωτισεις απευθυνονται σε αγορια οποτε αν ειστε κοριτσι μην μπειτε στον κοπο να απαντησετε! :)
1)Τι ζητατε απο ενα κοριτσι,τι θελετε να εχει και τι οχι απο εμφανιση και χαρακτηρα?
2)Τι σας αρεσει να σας κανει η κοπελα σας?
3)Γιατι οταν γουσταρετε καποια μερικοι το παιζετε μαγκες και τις ενοχλειτε αντι να κανετε κατι αλλο?

(Τα συγκεκριμενα ερωτηματα μου εχουν δημιουργηθει τον τελευταιο καιρο απο καταστασεις που εχω ζησει και το να μπω στο αγοριστικο μυαλο ειναι πολυ δυσκολο!)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #118396 από nosnti στις 06 Μαρτίου 2013, 4:19μμ

nosnti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι δύσκολο το αγορίστηκο μυαλό πρέπει να ψυχολογισεις 2-3 αγόρια και τα έμαθες όλα.. 1) Ζητάμε (ο μέσος ώριμος άντρας ή αγόρι τουλάχιστον) ένα κορίτσι που να μας καταλαβαίνει να μπορούμε να στηρηξουμε ο ένας τον άλλον και να μπορούμε να συνεννοηθούμε πάνω από όλα.
2)Από σεξουαλικα πραγματα ή γενικα? Γενικα μας αρεσει γλυκες που και που, ωραια λογια, να ειναι πιστη και να μας ακουει (τουλαχιστον να με ακουει εμενα θελω)
3)Αυτο αφορα το πρωτο που εγραψα δηλαδη εγραψα ο μεσος ωριμος αντρας... αυτο το κανουν πιο πολυ μικροι και ανωριμοι γιατι νομιζουν οτι ετσι θα κανουν την κοπελα να εντυπωσιαστει ή απλα δεν ξερουν πως να αντιδρασουν και τι να κανουν. Αυτά από εμένα λεπίζω να σε κάλυψα. :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118397 από Rossonero στις 06 Μαρτίου 2013, 4:22μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nosnti@06 Μαρτίου 2013)
Δεν είναι δύσκολο το αγορίστηκο μυαλό πρέπει να ψυχολογισεις 2-3 αγόρια και τα έμαθες όλα.. 1) Ζητάμε (ο μέσος ώριμος άντρας ή αγόρι τουλάχιστον) ένα κορίτσι που να μας καταλαβαίνει να μπορούμε να στηρηξουμε ο ένας τον άλλον και να μπορούμε να συνεννοηθούμε πάνω από όλα.
2)Από σεξουαλικα πραγματα ή γενικα? Γενικα μας αρεσει γλυκες που και που, ωραια λογια, να ειναι πιστη και να μας ακουει (τουλαχιστον να με ακουει εμενα θελω)
3)Αυτο αφορα το πρωτο που εγραψα δηλαδη εγραψα ο μεσος ωριμος αντρας... αυτο το κανουν πιο πολυ μικροι και ανωριμοι γιατι νομιζουν οτι ετσι θα κανουν την κοπελα να εντυπωσιαστει ή απλα δεν ξερουν πως να αντιδρασουν και τι να κανουν. Αυτά από εμένα λεπίζω να σε κάλυψα. :D

+1
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118410 από conmarap στις 07 Μαρτίου 2013, 4:20πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Εν μέρη συμφωνώ με τα παρα πάνω, αλλά, από την άλλη δεν είναι όλοι ίδιοι.
Εγώ για παράδειγμα "χάνομαι" με τα μάτια της κοπέλας, άμα έχει ωραία μάτια (και τα λοιπά που θα πώ παρακάτω), τέλος...
Εκείνο που θέλω εγώ είναι να είναι έξυπνη και όχι ζώον. Να καταλαβαίνει και να έχει εμπάθεια. Να μην είναι πονηρή και να μην έχει τρέλές απαιτήσεις. Επίσης, θέλω μια κοπέλα που να είναι θέλει και να είναι καλή με τα παιδιά.
Εγώ "μάγκας" δεν είμαι και δεν θέλω να'μαι. Ι can't pull it off anyways. Όσο και για το τι μου αρέσει να μου κάνει, αυτό είναι μάλλον τα λεγόμενα "νάζια," όχι να φτάσει σε σημείο αηδίας βέβαια, το καλό φιλί, μια ζεστή αγκαλιά και ένα μήνυμα που να λέει "σ'αγαπώ" ή "σε σκέφτομαι" ή "θέλω να σε δώ" - που και που .

Αυτά από εμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118415 από xrist στις 07 Μαρτίου 2013, 12:46μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
ρε αγορια καλα τα λετε αλλα νομιζω οτι μενετε μονο στα λογια.....
τα περισσοτερα αγορια που ξερω,λενε τα ιδια αλλα παντα τα φτιαχνουν με πιο απελευθερωμενα κοριτσια,με που...νακια.το μονο που σκεφτεστε ειναι να ριξετε μια κοπελα στο κρεβατι....
μπορει να κανω λαθοσ αλλα εγω αυτο εχω καταλαβει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118418 από tasos41997 στις 07 Μαρτίου 2013, 3:23μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrist@07 Μαρτίου 2013)
ρε αγορια καλα τα λετε αλλα νομιζω οτι μενετε μονο στα λογια.....
τα περισσοτερα αγορια που ξερω,λενε τα ιδια αλλα παντα τα φτιαχνουν με πιο απελευθερωμενα κοριτσια,με που...νακια.το μονο που σκεφτεστε ειναι να ριξετε μια κοπελα στο κρεβατι....
μπορει να κανω λαθοσ αλλα εγω αυτο εχω καταλαβει


Λάθος κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118419 από ThResh στις 07 Μαρτίου 2013, 4:07μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
πρωτα πιστευω κοιταμε την εξωτερικη εμφανιση και μετα τον χαρακτηρα αλλα οχι να ειναι κουκλα αλλα χαζη ή να μην ξες τι να πεις μαζι της,να εχουμε κατι κοινο(οτιδηποτε) και γενικα να περνας καλα,να κανεις την πλακα σου οπως περιπου θα ησουν με τους φιλους σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118424 από mahomie στις 07 Μαρτίου 2013, 4:44μμ

mahomie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Οκ ευχαριστω πολυ παιδια! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118519 από conmarap στις 10 Μαρτίου 2013, 1:29πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrist@07 Μαρτίου 2013)
ρε αγορια καλα τα λετε αλλα νομιζω οτι μενετε μονο στα λογια.....
τα περισσοτερα αγορια που ξερω,λενε τα ιδια αλλα παντα τα φτιαχνουν με πιο απελευθερωμενα κοριτσια,με που...νακια.το μονο που σκεφτεστε ειναι να ριξετε μια κοπελα στο κρεβατι....
μπορει να κανω λαθοσ αλλα εγω αυτο εχω καταλαβει


Εγώ τέτοιος δεν είμαι. Η κοπέλα δεν χρειάζεται να είναι θεά ή πουτ*να για να μ'αρέσει. Έτσι κι'αλλιώς δεν σκέφτομαστε όλοι με το κάτω κεφάλι ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118602 από Kleinokierxomai στις 12 Μαρτίου 2013, 5:18πμ

Kleinokierxomai

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Βασικα κανεις δν μπορει να δωσει γενικες απαντησεις στις ερωτησεις που εθεσες,μια και ο καθενας μας εχει ξεχωριστο τροπο σκεψης και χαρακτηρα..ετσι μονο προσωπικες απαντησεις απο τον καθενα μπορεις να παρεις,οποτε να γραψω κι εγω τις αντιστοιχες απαντησεις στα ερωτηματα σου...
1ον)Η εμφανιση ποτε δν ηταν στις αμεσες προταιρεοτητες μου,αυτο που ζητουσα παντα ηταν σεβασμος,εκτιμηση,να μπορουμε να συνενοουμαστε και να εχουμε καλη επικοινωνια και το βασικοτερο ειλικρινεια!

2ον)Εξαρταται σε τι τομεα ρωτας το τι αρεσει σε καποιον...Εμενα θα μου αρεσε να εβρισκα καποια που να μισει τα ψεμματα (οποτε να μην τα χρισημοποιει κιολας) και που να με σεβεται και να με εκτιμα..αρα ειναι αλληλοσυνδετη η απαντηση και με την πρωτη..

3ον)Σε αυτο δν μπορω να απαντησω εγω,μια και στο αντιστοιχο θεμα εγω ειμαι ακριβως το αντιθετο,δλδ κοτουλα και οχι μαγκας..αν και θα ηθελα να μπορουσα να το επαιζα και ετσι μερικες φορες,αλλα ειναι θεμα χαρακτηρα δυστυχως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login