Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι απ' τους άλλους!
Δευτέρα, 29 Απριλίου

γκομενικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118488 από Agamemnonas στις 09 Μαρτίου 2013, 12:37πμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
δεν ξερω αν ειναι η κιαταλλαλη κατηγορια αλλα νομιζω ταιριαζει και εδω και στην αλλη τεσπα... καταρχας καλησπερα εχω ενα χηχολογικο νομιζω πιο πολυ προβλημα καταρχας πιστευω πως την εχω μικρη ειμαι 14,5 και την εχω 12-13 και αυτο με εμποδιζει να κανω κατι με καποιο κοριτσι επισης επηδη δεν εχω ξανακανει κατι με κοριτσι πιστευω πως δεν ξερω να φυλαω μου την εχουν πεσει πανω απο 10 κοπελες μεχρι τωρα και σε ολες δεν ξερω τι να πω συγκεκριμενα τωρα τελευταια μου την πεφτει μια και δεν ξερω κομπλαρω ουτε να την κοιταξω δεν μπορω σας παρακαλω δωστε καποια συμβουλη...ευχαριστω εκ των πρωτερων αυτη οι κοπελα ξεχασα να πω ειναι απο το σχολειο μου και φοβαμαι μηπως αμα καταλαβει οτι δεν ξερω να φυλαω ή οτι την εχω μικρη να με κανει ρεζιλι αυτα! ;(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118490 από K.Martha στις 09 Μαρτίου 2013, 1:51πμ

K.Martha

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Βασικά πρέπει να αποβάλεις τα κόμπλεξ σου γιατί αυτά σε κρατάνε πίσω, η ανασφάλεια σου είναι ο μεγαλύτερος εχθρός σου και οχι όλα τα άλλα που μου γραψες...

Είσαι αυτός που είσαι και σε όποια αρέσεις..

Κ' ξεκολήστε δεν κοιτάμε όλες το μέγεθος πια!τζιζζζζζ

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118509 από Agamemnonas στις 09 Μαρτίου 2013, 6:29μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Δηλαδη το μεγεθος ειναι ικανοποιτηκο ΚΟριτσια μιληστε ! ;( και αν δεν ξερεις να φιλας ειανι σοβαρο...α και πειτε μου πως φιλαμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118514 από psiiit στις 09 Μαρτίου 2013, 11:41μμ

psiiit

Εικονίδιο
μέλος από: 6/3/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
1.δεν κοιτανε ολες οι κοπελες το μεγεθος!μην ανχωνεσαι..

2.δεν ειναι δυσκολο το να φιλας..να εισαι ο εαυτος σου..δεν υπαρχει καποια συνταγη γι'αυτο!επισης πρεπει να εισαι χαλαρος για να βγει ωραιο το φιλι..

ελπιζω να σε βοηθησα εστω και λιγο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118535 από Agamemnonas στις 10 Μαρτίου 2013, 4:55μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
ευχαριστω φιλε απλα περιμενω αποψεις και απο κοριτσια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login