Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως θέλουμε, τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Χαμένη εμπιστοσύνη !!!SOS!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118646 από mikrh.maria στις 13 Μαρτίου 2013, 7:57μμ

mikrh.maria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2013
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Αυτόν τον καιρό είμαι πραγματικά ΧΑΛΙΑ! Είχα μια σχέση, όμως επειδή έκανα πολλές μαλακίες αυτός έχασε πια την εμπιστοσύνη που μου είχε. Δεν μιλάμε εδώ και μερικές εβδομάδες και νιώθω απαίσια. Δεν είναι μόνο ότι τον δεν θέλω να τον χάσω αλλά και πως έχω μετανιώσει για όσα έκανα. Αυτός όμως επιμένει να λέει πως δεν με εμπιστεύεται. Στα μηνύματα που του στέλνω μου απαντάει πάρα πολύ ψυχρά και μια φορά που του ζήτησα να βγούμε δεν μου απάντησε καν! Είμαι απελπισμένη! Χρειάζομαι συμβουλές παιδιά! Πως να ξανακερδίσω την εμπιστοσύνη του;;; Θα κάνω οτιδήποτε πραγματικά...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #118647 από pantelis20 στις 13 Μαρτίου 2013, 8:11μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ε άμα έκανες και πολλές μαλακίες κιόλας τι να σου κάνει και αυτός. Άντε μια, δύο, τρεις αλλά λογικό είναι...

Τίποτα. Αυτά δε ξεχνιούνται, απλά από εδώ και πέρα να είσαι πιο σωστή απέναντι του για να αλλάξει σιγά σιγα η εικόνα που έχει αποκτήσει.

Δε γίνεται να πας και να του πεις εμπιστεύσου με.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118650 από theslown στις 13 Μαρτίου 2013, 9:21μμ

theslown

μέλος από: 6/2/2013
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Η γνώμη μου είναι ότι αν μια φορά κάνει κάποια κοπέλα μαλακια τότε θα ξανακάνει(το ίδιο ισχύει και για μας τα αγορια).Πόσο μάλλον εσύ που έκανες και πολλές.Άστον να σκεφτεί και βλεπεις μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login