Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Χρυσοντυμένος δεσπότης να κηρύσσει ταπείνωση.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118680 από ScandalousAngel στις 15 Μαρτίου 2013, 3:29μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Γεια σας! Πηγαμε 7ημερη με το σχολειο και στο τελος της εκδρομης γνωρισα ενα παιδι τον οποιο τον ηξερα αλλα δεν καναμε παρεα. Παιζαμε χαρτια μεχρι τις 2:30 το βραδυ και αρχισα να τον βλεπω με αλλο ματι. Απο τοτε μου ζητησε το τηλεφωνο μου και στελνουμε συνεχεια μηνυματα και γυριζουμε μαζι σπιτι και καθε φορα μου λεει θα σου στειλω μηνυμα. Τι λετε να του μιλησω για το πως νιωθω ή να περιμενω? Του αρεσω αραγε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118683 από mahomie στις 15 Μαρτίου 2013, 4:10μμ

mahomie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Απο οτι βλεπω του αρεσεις σαν χαρακτηρας αλλα δεν ξερω αν σε βλεπει οπως κι εσυ αυτον!Αν το ρισκαρεις θα υπαρχει το επιθυμητο αποτελεσμα αλλα ισως να χαλασει η φιλια σας.Αν ομως δεν πρσπαθησεις θα μεινεις με την απορρια αν του αρεσες η αν θα μπορουσε να γινει κατι!Λοιπον παντα στην φιλια καποιος ερωτευεται!Η επιλογη ειναι δικια σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118690 από sim33 στις 15 Μαρτίου 2013, 7:41μμ

sim33

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
συνεχηστε λιγο ακομα ετσι        οταν δεις οτι του αρεσεις    πεστου    τα ολα...που ξερεις μπορει να     του αρεσεις και   να   σκεφτετε το ιδιο και   αν συμνεχηζεις ετσι για 4 χρονια   θα     τελειοσετε...Καλη επιτιχια σε οτι και   να κανεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118697 από kalakalatom@@to στις 16 Μαρτίου 2013, 12:50πμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
ενοειτε ! μιλισε του , σε θελει 100 %
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login