Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ξεπεσμένος λέγεται ένας τενόρος που καταλήγει μπεκρής κι αντί να πάρει βάρος αδυνατίζει.
Τρίτη, 28 Μαΐου

μπερδεμα με φιλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118693 από ThResh στις 15 Μαρτίου 2013, 9:29μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
απο την τριτη δημοτικου εχω 2 καλους φιλους,ο ενας απο τους 2 στο γυμνασιο αρχισε να κανει πιο πολυ παρεα με ενα κοριτσι απο το τμημα του και μεσω αυτης γνωρισε αρκετο κοσμο αλλα συνεχιζαμε να ειμαστε πολυ καλοι φιλοι.Τωρα στο λυκειο εκανα και εγω καποιους καινουριους φιλους και αυτος επισης και σαν λιγο απομακρυνομασταν και κανονισαμε και πηγαμε εξω.απο την προηγουμενη εβδομαδα λεγαμε θα παμε στον χορο και σημερα πριν απο λιγο στελνει μηνυμα πως δεν μπορει να παμε και πως βαριεται ενω ειχαμε ετοιμαστει.στο σχολειο ερχετε στο τμημα μας καμια φορα να δει τι κανουμε ενω συνηθως παει και καθεται με την φιλη του απο το γυμνασιο.κανει δηλαδη καποια πραγματα αρκετα σπαστικα και εχω μπερδευτει τι παιζει,αν σας τα εκανε αυτα ενας απο τους πιο καλους σας φιλους τι θα κανατε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118722 από psiiit στις 17 Μαρτίου 2013, 1:30πμ

psiiit

Εικονίδιο
μέλος από: 6/3/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
βασικα το εχω περασει και εγω αυτο..συνηθως σημαινει πως δεν θελει και τοσο πολυ την παρεα σου..συγγνωμη που στο λεω τοσο ωμα,ομως συνηθως αυτο σημαινει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login