Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ένα μήλο την ημέρα, τον Παράδεισο κάνει πέρα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Να της ξαναγραψω και αν ναι τι???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118782 από theslown στις 18 Μαρτίου 2013, 10:22μμ

theslown

μέλος από: 6/2/2013
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Λοιπόν βγήκα με φίλους το Σάββατο και ειδαμε κάτι κορίτσια από το σχολείο τους(εγώ πάω σε άλλη περιοχή)το 2 από αυτά ήρθαν μας μίλησαν και γνωρίστηκαν μαζί μου.Μια σστιγμή είδα είναι κορίτσιαπό αυτά που δεν μας μίλησαν και μου τράβηξε το ενδιαφέρον.Την έκανα add στο fb και την άλλη μέρα της ξεκίνησα συζήτηση.Έδειξε θετική παρόλα αυτά δεν πολυμιλουσε.Την ρώτησα άμα έχει αγόρι μου είπε όχι και της είπα άμα θέλει να γνωριστούμε.Μου είπε πως είναι σε παρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση και να το αφισω για τώρα.Σκέφτομαι να της ξαναγράψω αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο καλη ιδέα.Τι να κάνω , και αν αποφασίσω να τις γράψω τι να τις πω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118785 από Black_Cat στις 18 Μαρτίου 2013, 10:36μμ

Black_Cat

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καταρχας πρεπει να σιγουρευτεις οτι οντως ειναι σε κακη ψυχολογικη κατασταση και δεν στο πε για να σε ξεφορτωθει...
Παρ'ολ'αυτα γιατι δεν της μιλας στο φιλικο και πας κατευθειαν στο ψητο?
πες της αν εχετε κανα κοινο,για το καιρο,που θα βγει,βρες μια χαζη δικαιολογια και απλα δως της λιγο χρονο..μπορει και να χωρισε προσφατα που ξερεις?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118787 από theslown στις 18 Μαρτίου 2013, 10:41μμ

theslown

μέλος από: 6/2/2013
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Όντως και εμένα μου φάνηκε κάπως στεναχωριμενη οπότε μάλλον λει αλήθεια (θα το εξακριβωσω ομως για σιγουριά)Καλή ιδέα είναι να της πω σε κάνα 2-3 μέρες αν είναι καλύτερα για ν δείξω ενδιαφέρον.Περιμένω και άλλες γνώμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login