Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Επανασυνδεση με πρωην

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118969 από MaxPower στις 24 Μαρτίου 2013, 5:20μμ

MaxPower

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μιλαω με μια κοπελα εδω και 5-6 μηνες με την οποια εξ αρχης αναπτυξαμε κατι σαν συμπαθεια, και ισως κατι παραπανω. Το χειμωνα κατι πηγε να γινει με εμενα και εκεινη αλλα τα χαλασα ολα γιατι η ζωη μου ηταν πολυ μπερδεμενη. Μετα απο καποιο διαστημα αρχισα να καταλαβαινω ποσα ειχα χασει γιατι πραγματικα η κοπελα ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ! Συντομα εμαθα πως της αρεσει καποια αλλη και ετσι πηρα την αποφαση να προσπαθησω να διορθωσω τα λαθη μου. Απο εκει που δε πολυ μιλουσαμε καταληξαμε μαζι με μια σχεση κατω απο ενα υπεροχο κλιμα ομως δε περασε πολυς καιρος και χωρισαμε (με χωρισε βασικα) χωρις να καταλαβω ουτε εγω το λογο ουτε εκεινη αλλα χωρις να τσακωθουμε. Αυτο εγινε πριν 2 βδομαδες σχεδον και εγω προσπαθω να κερδισω μια ακομη ευκαιρια, αλλα εχω μπερδευτει. Ειδα συνομιλιες με αλλα ατομα που εδειχναν πως με θελει ακομα, η κολλητη της με ρωτησε αν την θελω ακομα και επισης με ρωτησε ποιο λεωφορειο πρεπει να παρει για να ερθει εδω που μενω (μενουμε καπως μακρυα) αλλα σημερα μου ειπε μια φιλη μου πως η πρωην μου θελει οντως αλλη.
Αξιζει να προσπαθησω? Και πως να προσπαθησω ωστε να την ξανακερδισω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119080 από theslown στις 26 Μαρτίου 2013, 7:46μμ

theslown

μέλος από: 6/2/2013
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Μας μπερδεψες λες για την πρωην σου ότι θέλει άλλη.Άλλον εννοείς εε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #119085 από Noir Désir στις 26 Μαρτίου 2013, 10:15μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(theslown@26 Μαρτίου 2013)
Μας μπερδεψες λες για την πρωην σου ότι θέλει άλλη.Άλλον εννοείς εε ?

Κοπέλα είναι και η ίδια, αν θυμάμαι καλά είχε κάνει και παλιά ένα θέμα για το ότι είναι γκέι.

Τέσπα, λέω αφού δεν έχει περάσει πολλής καιρός, να πιάσεις την κοπέλα και να μιλήσετε ξεκάθαρα, τι έφταιξε, τι θέλετε στ'αλήθεια κλπ. Και αν καταλήξεις στο ότι έφταιγαν μόνο τα όποια θέματα είχες εσύ τότε, ξαναπροσπάθησε. Αφού υπάρχει τόση χημεία μεταξύ σας δε θα 'ναι τόσο δύσκολο. Φυσικά, να 'σαι σίγουρη ότι τα έχεις λύσει μέσα σου πρώτα, γιατί δε φταίει σε τίποτα και η άλλη να παλεύει με ανασφάλειες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119111 από MaxPower στις 27 Μαρτίου 2013, 3:50μμ

MaxPower

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κοπελες ειμαστε, λεσβιες βασικα :P
Noir Désir σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα μεσα σε αυτες τις μερες το παλεψα και το μονο που καταλαβα ειναι οτι δε βγαζει καπου καθως προλαβε ηδη να κολλησει με αλλη... Δε ξερω πως προλαβε και ξεπερασε μια αγαπη (οπως ελεγε) αλλα το εκανε.... Το παλευα 3 μερες και συνεχεια μου τα αλλαζε, μια εχω ελπιδες μια οχι, ε δεν ειμαι και απο τα ατομα που του αρεσουν να παιζεις με την υπομονη τους οποτεεεε :P Μιλησαμε και πιστευω οτι δεν αξιζει να το κυνηγισω αλλο....
Ευχαριστω παντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119155 από MrAris στις 28 Μαρτίου 2013, 8:40μμ

MrAris

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ασχέτως το τη Φυλο είστε ! Θα Απαντήσω με ενα Ρητό Που έλεγε ο Πατερας μου. Προχωράς σε ενα Δρόμο και πατάς Σκ΄΄α Μέτα από ένα διάστημα θα ξαναπατήσεις ? Επιλογη σου. Τα πισωγυρίσματα είναι παντα για να καλύψουμε δικα μας απωθημένα ! Σπανία κάθεται κάτι Unique
αν εξερεσουμε τα ΝεοΚουλτουριαρικα προμο του HolyWood
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login