Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πώς να εξηγήσω το σχολείο σε μια ανώτερη διάνοια; (Elliot, E.T.)
Τρίτη, 14 Μαΐου

Πως θα σας ξανακερδιζε?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119156 από MaxPower στις 28 Μαρτίου 2013, 8:45μμ

MaxPower

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπον θελω γνωμες :D
θεωρειτε γελοιο το να παει καποιος κατω απο το σπιτι της πρωην του ακαλεστος με ενα τριανταφυλλο, μια σοκολατα και ενα αρκουδακι και να της ζητησει να βγει εξω ωστε να την δει λιγο και να της τα δωσει?

εσεις βασικα πως θα θελατε καποιο πρωην κοριτσι\αγορι σας να σας ξαναπλησιαζε και να σας ζητουσε μια ακομη ευκαιρια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119158 από MrAris στις 28 Μαρτίου 2013, 9:01μμ

MrAris

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φιλε μου δεν υπάρχει * Γελοίο στο λεξιλόγιο του ερωτά. μακαρι ολλοι μας να είχαμε τα κότσια να τολμήσουμε και να κυνηγήσουμε κατι πριν το χάσουμε οριστικά !
Εγω θα σου πρωτινά το εξήςασα
Βαλε ενα Φιλο σου να κανει το Ντελιβερα που να μην τον ξέρει . Να τις χτυπήσει το κουδούνι να ζητήσει την Lady ταδε . και να πει έχω ένα πακέτο για εσάς . στα λουλούδια μια κάρτα που να γραφεί I Hunt my dream and you are inside! απο κη και ύστερα οταν τα δωσει ο φιλος σου εσυ παρτην τηλεφονο και πεστεις θα μου δωσεις μια ευκερια να σε δω σήμερα!
Αν ειναι απροειδοποίητο πιστεύω θα τσιμπήσει. Απλα φιλε αποδηξετης οτι την βλέπεις ξεχωριστά μην βγάλεις τα απωθημένα και την κάνεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login