Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Di Caprio όμορφος.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Κολλητός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119183 από K.Martha στις 29 Μαρτίου 2013, 9:27μμ

K.Martha

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Τον ξερω 6 χρονια και συνεχιζουμε στην ιδια σχολη, με αγαπαει και τον αγαπαω (φιλικα και οχι ερωτικα),εχει κοπελα,εχω αγορι...Ελα ομως που δεν μπορει πλεον ΑΥΤΟΣ να με δει φιλικα...και ασφαλως ειναι διατεθημενος να αφησει το κοριτσι του...
Εγω απο την αλλη πλευρα αρνουμαι,διοτι σεβομαι και εχω αισθηματα για το παιδι με το οποιο ειμαστε μαζι...

Σκεφτομαι να μην του ξαναμιλησω κτ το οποιο ειναι αρκετα δυσκολο για μενα..Αλλα πιστευω οτι ειναι η σωστη αποφαση..

Αν κανω λαθος, παρακαλω γραφτε το..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119190 από xrist στις 29 Μαρτίου 2013, 10:33μμ

xrist

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
κατα τη γνωμη μου κανεις λαθος....δεν πρεπει να χαλασεις μια φιλια τοσων χρονων γι' αυτο,ειναι καλυτερα να καθισεις να το συζητησεις μαζι του και να βρειτε μια λυση...
καταλαβαινω πως νιωθεις γιατι εχω περασει και εγω κατι αναλογο και το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι με το να μη του ξαναμιλησεισ δε λυνεισ το προβλημα.οπωσ ειπασ και εσυ η ιδια ειναι δυσκολο αυτο για εσενα γιαυτο εγω σου προτινω να μιλησεισ μαζι του και να του εξηγησεισ τι ακριβωσ νιωθεισ και πωσ δε θεσ να χαλασει η φιλια σας.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login