Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε περίπτωση φωτιάς μη χρησιμοποιείτε ασανσέρ. Απλά πηδήξτε!
Κυριακή, 12 Μαΐου

Έχω πιθανότητα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119344 από qarp στις 03 Απριλίου 2013, 4:17μμ

qarp

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας, είμαι ο Γιάννης και είμαι 17 ετών.Φέτος στην αρχή της σχολικής χρονιάς είδα για πρώτη ένα κορίτσι και μου άρεσε πολύ, μετά από λίγες μέρες κατάλαβα ότι άρχισα να την ερωτεύομαι.Στην αρχή ήμουν πολύ ντροπαλός και δε μου φαινόταν να ενδιαφέρεται.Τώρα εδώ και 2 μήνες άρχισε να μου ανοίγετε και πολλές φορές να μου χαμογελάει όταν με κοιτάει(πράγμα το οποίο εδώ και 3 εβδομάδες γίνεται λίγες φορές).Κάποιες φορές μου φαίνεται ότι ενδιαφέρεται αλλά κάποιες φορές δείχνει αδιαφορία.Δεν ξέρω τι να κάνω.Το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να πω το "ρ" και το "λ".Έχω αρχίζει λογοθεραπεία αλλά θα μου πάρει τουλάχιστον 2-3 εβδομάδες για να διορθώσω το πρόβλημα.Πιστεύεται ότι υπάρχει περίπτωση να της αρέσω ενώ έχω αυτό το πρόβλημα ή με βλέπει μόνο σαν φίλο;
Τι πιστεύεται ότι πρέπει να κάνω;
Χρειάζομαι την βοήθειά σας...
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119506 από Spartan Fighter στις 10 Απριλίου 2013, 7:04μμ

Spartan Fighter

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Φίλε μου το πρόβλημα που έχεις το έχει και ο αδερφός μου και με την λογοθεραπεία θα το διορθώσεις και μην φοβάσε το άκυρο λόγω του προβληματός σου! Κάνε την κινησή σου με την κοπέλα δείξε της τα αισθηματά σου και άμα ψήνεται θα τα βρείτε ;)
Καλή τύχη φίλε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119882 από aLeXanDra99 στις 27 Απριλίου 2013, 9:30μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
πηγαινε και μιλα της.ανοι3ε συζητηση πες της να βρε9ειτε ή κατι τετοιο.και αν της αρεσεις πραγματικα δν 9α την νοιαζει το προβλημα σου;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login