Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Αποθημενο η ερωτευμενος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119602 από MiRwtasPwsPairn στις 14 Απριλίου 2013, 6:37μμ

MiRwtasPwsPairn

μέλος από: 10/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι σχεδον 17 και παω δευτερα λυκειου.Περυσι,οταν και πηγα για πρωτη φορα στο λυκειο, γνωρισα στην ταξη μια πολυ ομορφη και καλη κοπελα.Περυσι την σκεφτομουνα αρκετα συχνα μπορω να πω αλλα οχι σε καθηεμρινη βαση. Φετος ομως τη θελω ακομα περισσοτερο και τη σκεφτομαι σχεδον ολη μερα.Οταν τη σκεφτομαι νιωθω τοσο χαρουμενος και ευτιχισμενος που μου ερχεται να βγω εξω και να φωναξω.Εκεινη ομως κανει σχεσεις ( Μεγαλες μπορω να πω σε διαρκεια) με αρκετα μεγαλυτερους (5 χρονια και λοιπα) αλλα δεν την λες πουτανα η κατι τετοιο , ισα ισα που ειναι καλος χαρακτηρας, ευγενικη και προσπαθει να μην προκαλει με την εμφανιση της σε αντιθεση με τα περισσοτερα κοριτσια της ηλικειας μας.Ετσι λοιπον νιωθω οτι δεν εχω αρκετες ελπιδες σε περιπτωση που τις εξομολογηθω λογω του οτι αισθανομαι μειονεκτικα σε οτι αφορα τους συντροφους της μιας και ειναι μεγαλυτεροι και φαινονται πιο οριμοι.Αρκετες φορες εχω σκεφτει αλλες κοπελες αλλα νιωθω οτι ακομα και αν τα φτιαξω με καποια παλι θα την σκεφτομαι και με την πρωτη ευκαιρια θα εγκατελειπα την αλλη για εκεινη.Πιστευετε οτι μου ειναι αποθημενο η ειμαι ερωτευμενος?? Καμια συμβουλη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119687 από petalouditsaaaa στις 19 Απριλίου 2013, 3:25μμ

petalouditsaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ δεν ξέρω τι είναι πάντως φαίνεται πως σου αρέσει πολύ γι‘αυτό πες της στα ίσα χωρίς γλυψίματα!Πες πραγματικά τι νιώθειςς!Αυτο μας αρέσει και άστην να το σκεφτεί.Μετά από λίγες μέρες (δώστεις χρόνο να το επεξεργαστεί να αποφασίσει για να είναι σιγουρη και να μην δυσκολευτείς κι εσύ ενώ προσπαθεί να σου μιλήσει για κάτι που δεν ξέρει !!!)πήγαινε και πες της να τα φτιάξετε!Αν είσαι ώριμος και όχι σαν τους άλλους θα τα πάτε μια χαρά.Ειδικά αν ο χαρακτήρας της είναι έτσι όπως τον περιγράφεις!Όμως μην την πληγώσεις είναι λάθος και όλοι κάνουν λάθη αλλά θα της δίξεις πως είσαι σαν τους άλλους ανώριμους της ηλικίας σου!Επίσης γνώρισε την πρώτα και δείξε της ενδιαφέρον γιατί είναι αμοιβαίο!Αν έχει αγόρι όμως το πράγμα αλλάζει!Έχει;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119768 από MiRwtasPwsPairn στις 23 Απριλίου 2013, 10:49μμ

MiRwtasPwsPairn

μέλος από: 10/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αυτη την περιοδο ναι αλλα δεν πιστευω για πολυ ακομα. Δεν προκειται να κανω κατι ενω τα εχει με αλλον αλλα και παλι μιλαμε καθημερινα , λεμε αστεια και διαφορα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login