Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Φίλος και μπέρδεμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119647 από Μαύρη ορχιδέα στις 17 Απριλίου 2013, 7:57μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά,
πριν λίγες μέρες είχα γράψει ενα θέμα που έλεγα οτι μαρέσει ενας πολυ καλός μου φίλος.Ε!Εχω καταμπερδευτει!!Τις τελευταίες μέρες στη σχολή είμαστε σαν να τα έχουμε.Παίζουμε με τα μάτια με πειράζει τον χαιδεύω στο λαιμό και στο πρόσωπο και στο πόδι που σίγουρα τον ερεθίζει πάμε να διαβάσουμε και με κοιτάει,πετάει μαλακίες για να ζηλέψω και όταν μιλάω σε άλλους με κοιτάει και χαμογελάει.Το πρόβλημα?Τον ρώτησα πριν λίγο απο κοντά(δυστυχώς κάτω απο το σπίτι του),μετά απο πολύ παρεμφερή συζήτηση,αν μου αρεσε και του το έδειχνα αν θα με απομάκρυνε αν δεν ήθελε ή θα το συνέχιζε.Και μου λέει:Δεν μου εχει περάσει καν απτο μυαλό,και εμείς έχουμε τελειώς διαφορετική σχέση απο τους άλλους.Πιστέυω πως διακριτικά θα απομακρυνόμουν αλλά δεν γίνετε πολύ γιατί είμαστε στην ίδια παρέα και όλη μέρα μαζί,ή θα εμπαινα στο παιχνίδι.Αλλά...δεν το εχω σκεφτεί ποτε..Οταν μου το είπε με κοιταζε στα μάτια κατακοκκινος και σκονταφτε και είχε ταχυπαλμία γιατί μπέρδευε τα λόγια του.Και απο εκείνη την ώρα μιλάμε στο τηλ. για άλλα θέματα.Είναι τελειως απειρος....Τι λέτε?????Θα με πεθάνει γιατί μαρεσει τόοοοοσο πολύ και δεν μπορώ να νομίζω πως μαρέσει και μετά να μ πει σε βλέπω φιλικά!Τι να κάνω?Του αρεσω ή οχι?Αγορια πειτε καμια αποψη!ty!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119674 από Μαύρη ορχιδέα στις 18 Απριλίου 2013, 9:54μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
κανεισ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119730 από Μαύρη ορχιδέα στις 21 Απριλίου 2013, 12:01μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Τελευταία είναι σαν να είμαστε ζευγάρι αλλά δεν με αγκαλιάζει ούτε με χαιδευει πολυ...δεν κανει καμια κίνηση να με αγγίξει αν και μου ζητάει να πηγαίνουμε ακόμα και βόλτα με τους κολλητούσ του μαζί.παιδια τι λέτε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119732 από petros9 στις 21 Απριλίου 2013, 12:55μμ

petros9

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εγω λεω σε θελει και πες του οτι ειναι κακος ψευτης :) ισως και να σε αγαπαει γιατι αυτο δεν θα το ελεγα σε καποια που δεν θελω τρελα.Μαλλον ειναι ντροπαλος σσαν εμενα και σου λεει ψεμματα για να μην σε χασει.Κρατα το οπως ειναι και σιγα σιγα πλησιασε τον δεν θα αρνηθει θα δεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119735 από Μαύρη ορχιδέα στις 21 Απριλίου 2013, 1:42μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Δηλαδή παίζει να του αρέσω αλλά οχι πάρα πολύ για να είναι μαζί μου?Αν περάσει ο καιρός και τον πλησιάζω μπορεί να δυναμώσει?Κανείς άλλος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119925 από Μαύρη ορχιδέα στις 30 Απριλίου 2013, 3:47μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Παιδια...Μαρεσει μαρεσει πολυ!Τι να κανω για να καταλαβει πως τον γουσταρω χωρις να του το πω?Αγορια τι μπορει να κανει μια κοπέλα για να την δειτε ερωτικά αν είσασταν φίλοι?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #119926 από Jim123 στις 30 Απριλίου 2013, 5:02μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λογικά του αρέσεις αλλά μάλλον αυτός νομίζει ότι δεν σου αρέσει και ότι τον βλέπεις μόνο φιλικά, γι' αυτό σου είπε όλα αυτά και ντρεπόταν όταν στα έλεγε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login