Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Φίλη-Καψούρα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119750 από Βαριέμαι φίλε στις 21 Απριλίου 2013, 8:13μμ

Βαριέμαι φίλε

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, καινούργιος στο φόρουμ και είπα να γράψω ένα θέμα για να μου πείτε τις δικές σας γνώμες..
Λοιπόν,
είμαι με μια κοπέλα εδώ και μισό χρόνο και έχουμε προχωρήσει αρκετά αν και δεν ολοκληρώσαμε..15 εγώ,14 αυτή, το θέμα είναι οτί από πέρσυ μου άρεσε μια από την τάξη μου, η οποία είναι και αυτή 14, και πρόσφατα μου είπε οτί της άρεζα και εγώ πέρσυ..φέτος όμως, αυτή βρήκε αγόρι, μάλιστα αυτό το αγόρι είναι ένας κοντινός μου φίλος και δεν ξέρω τι να κάνω..Εγώ ισχυρίζομαι στην κοπέλα μου πως την θέλω και τέτοια, αλλά ταυτόχρονα σκέφτομαι και την υποτιθέμενη φίλη μου που τα έχει με τον φίλο μου..Και ο φίλος μου είναι φίλος με την κοπέλα μου..Δηλαδή μπέρδεμα..Πώς πρέπει να προχωρήσω? Να χωρίσω την κοπέλα μου και να πω την αλήθεια σε αυτήν που θέλω? Και το θέμα είναι οτί την υποτιθέμενη φίλη την πλησιάζω και της δείχνω οτί μου αρέσει και αυτή το ίδιο αλλά δεν έχουμε κάνει κάτι..Ξέρω μπέρδεμα αλλά θέλω μια άποψη για το τι μπορώ να κάνω στο μέλλον:/

Συγνώμη που τα μπέρδεψα, αλλά όποιος κατάλαβε, ας απαντήσει σας παρακαλώ..

Ευχαριστώ πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login