Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Κυριακή, 5 Μαΐου

μου εχει σπασει τα νευρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119828 από aLeXanDra99 στις 25 Απριλίου 2013, 9:45μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
γεια..εε λοιπον.ειναι ενας που ειναι 1 χρονο μεγαλυτερος μου και μαλλον με γουσταρει..μονο που εμενα δν μου αρεσει κα9ολου.αρχισε να μου μιλαει οταν εκανε κομμεντ σε μια φοτο μου και μετα συνεχεια μου μιλουσε και τετοια..αλλα μου την σπαει επειδη κα9ε φορα που παει να βγει μου λεει:κλεινω αγαπη μου.ρε ειναι αλλα κι αλλα.απο ποτε του εδωσα εχω δικαιομα να με λεει αγαπη του..και οταν βλεπει οτι δν ειμαι ονλινε παντα με ρωταει αν ειμαι μεσα λες και δν βλεπει οτι δεν ειμαι.στο σχολειο παντα οταν με βλεπει 9α πετα3ει και καμια βλακεια.φαινεται καλο παιδακι αλλα εμενα δν μου αρεσει κα9ολου.μου αρεσει και καποιος αλλος.κα9ε φορα που ειμαι καπου μεσα στο σχολειο εμφανιζεται αυτος..σαν να με παρακολου9ει.ειναι πολυ σπαστικο να σου κολλαει καποιος ετσι ελεος.και με εχει πρι3ει επειδη 9ελει να συναντη9ουμε και γω δν τον κανω επιτηδες αλλα κα9ε φορα που 9ελει να βρε9ουμε εχω ηδη κανονισει κατι ή εχω φορντιστηριο.παιδια πως μπορω να του τα κοψω ολα αυτα και να μην μου κολλαει ετσι?δν 9ελω να φανω κακια προς αυτον αλλα ντα3ει μεχρι ενα οριο..εντομετα3υ κα9ε φορα που τον βλεπω με πιανουν τα νευρα μου..παιδια πλιζ απαντηστε δν 3ερω τι να κανω:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119844 από aLeXanDra99 στις 26 Απριλίου 2013, 12:38μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
παιδια σας παρακαλω βοη9ηστε μεε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119847 από Luscious στις 26 Απριλίου 2013, 4:31μμ

Luscious

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Σπουδαίο πρόβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #119851 από gatoliko στις 26 Απριλίου 2013, 6:36μμ

gatoliko

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα λιπον τι θα κανεις ...
9α σε βλεπει 9α σου μιλησει και εσυ θα κανεις σαν να μην ειναι εκει ...
Μολης αυτος θα εχει νευρα εσυ θα πας και θα του πεις να ξεκοληθει και να μην σου 3αναμιληση . εαν σου ξαναμιλαει θα του πεις οτι εχεις Αγορι και τοτε θα σε αφειση για παντα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login