Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Προγραμματιστικές σοφίες: Η σταθερά ενός άντρα είναι μεταβλητή ενός άλλου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να σε δει ερωτικα ενας φιλος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119940 από Μαύρη ορχιδέα στις 01 Μαΐου 2013, 12:23μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Οπως λεει και ο τιτλος πως γίνετε ενας πολυ καλος σου φίλος να σε δει ερωτικα?Τι κινησεις πρεπει να κανει μια κοπελα για να φυγει απο τη φιλικη ζωνη και να την δει αλλιως χωρις να του πει πως τον γουσταρει??Ακουω αποψεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119946 από irini2002 στις 01 Μαΐου 2013, 11:42μμ

irini2002

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πεσ του / της τι εστάνεσε για αυτόν / αυτήν και ρώτησέ τον / την τι εστάνεται για εσενα.


Μετάφραση από τα γύφτικα: Επικοινωνήστε οι δυο σας με ειλικρίνεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119964 από Μαύρη ορχιδέα στις 02 Μαΐου 2013, 4:44μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Χωρις να του το πείς?με κινήσεις?πχ φιλιά στο μαγουλο?ακουω και αλλους!Αγόρια πείτε νομιζω πως αφορά πολλές κοπέλες και εσας αντίστοιχα!!ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #120502 από Aprosarmostos P στις 25 Μαΐου 2013, 5:11μμ

Aprosarmostos P

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμα ειστε χρόνια φιλοι πιστευω πως σιγα σιγα πρεπει να ξεκινησετε να βγαινετε πιο συχνα,και μια μερα πιειτε σε ενα μπαρ η και στο παγκακι κανενα κρασακι να χαλαρςσετε και πες του το σιγα σιγα.Αν παλι δεν ειστε για τετοια φαση με κρασι και νταγκλες πες το καπου ηρεμα και χαλαρα σε μια καφετερια π.χ η στο σπιτι σου/του :) ολα γινονται αρκει να τα πιστεψεις.Αν βοηθησα αποδεκτη απαντηση :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120510 από Μαύρη ορχιδέα στις 26 Μαΐου 2013, 1:15μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Για να δώσω και ενα τέλος σαυτη την ιστορία και να μάθετε και εσεις τελικά τι έγινε με προέτρεψε ο ίδιος να του το πώ γιατί το είχε καταλάβει και στο να καταλήξει οτι με βλέπει φιλικά και ήθελε να με σκληραγωγήσει και στο οτι 20 χρονών δεν νιώθει ανάγκη για σχέση με καμία.Τωρα τι να σας πω...φταίω να αναρωτηθώ αν πατε καλά?Ευχαριστώ για όλα όλους παντως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120512 από dimpapa στις 26 Μαΐου 2013, 1:29μμ

dimpapa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα θέλω συμβουλές για ένα κορίτσι που γουστάρω και προσπαθώ να την κάνω να με κοιτάξει ερωτικά.Κάνουμε παρέα και μου λέει τα πάντα και συνέχεια μου στέλνει μηνύματα και προσπαθεί να μου πιάσει συζήτηση.Ήμαστε κολλητοί εδώ και ένα 1 χρόνω και ξέρουμε τα πάντα ο ένας για τον άλλο αλλά έχω έναν φίλο ο οποίος τον λένε ομοφυλόφιλο και οι φίλοι μου λένε ότι με γουστάρει.Η κοπέλα που μου αρέσει τον γούσταρε παλιά επειδή ήταν κολλητοί εκείνη δεν το παραδεχόταν αλλά δεν ξέρω αν τον γουστάρει ακόμα αυτόν.Έχουνε μαλώσει τώρα πολύ άσχημα δεν θέλουν να μιλάνε ο ένας για τον άλλον,και ο ένας βρίζει τον άλλον.Η κοπέλα πιστεύω ότι το έχει καταλάβει ότι την γουστάρω και φοβάμαι λίγο γιατί πιστεύω ότι θα χαλάσει η φιλία μου μαζί της.Όμως ο ομοφυλόφιλος προσπαθεί να μου χαλάει τις φιλίες και με στεναχωρεί γιατί εκείνος πιστεύω ότι το κάνει από ζήλια γιατί όλο το σχολείο τον λέει ομοφυλόφιλο και για αυτό κάνει παρέα με κορίτσια και κάνει γυναικεία πράγματα και μου έχει πει πολλά για την ζωή του πιστεύω ότι τα κάνει από κακία,και μια φορά που είχαμε πάει σε μια εκδρομή μου την έπεφτε ένας από το μετρό και είχα πει στους φίλους μου να μην πουν τίποτα σε κανέναν από το σχολείο γιατί θα με κορόιδευαν,και ο ομοφυλόφιλος είπε ότι ένας από τους φίλους μου το είπε στα κακά παιδεία του σχολείου του σχολείου,και ήθελε να χαλάσει κάθε φιλία που έχω. Μου την είχε πέσει μια φόρα στην τάξη κρυφά.Αλλά γουστάρω την αδερφή του και την κολλητή μου και φοβάμαι να μην μου κάνει καμία χαλάστρα.Και μου λέει να κάθομαι μαζί του.Και μου έχει κάνει κι άλλα , αλλά βαριέμαι να τα γράφω για να μην σας κουράζω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120513 από dimpapa στις 26 Μαΐου 2013, 1:33μμ

dimpapa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μου είχε στείλει μια φωτογραφία του που είχε βαφτεί.Θέλω να καταλάβω τι συμβαίνει και δεν μπορώ.Να σταματήσω να κάνω παρέα μαζί του δεν με παίρνει γιατί έχω μόνο 35 φίλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120514 από dimpapa στις 26 Μαΐου 2013, 1:34μμ

dimpapa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν αντέχω άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login