Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Έχει σχέση με άλλον..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119978 από άσχετος στις 03 Μαΐου 2013, 1:13πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Είμαι ερωτευμένος με ένα κορίτσι που και αυτή είναι ερωτευμένη μαζί μου(μου το έχει πει),αλλά έχει σχέση με άλλον εδώ και λίγους μήνες και δείχνει πως και αυτόν τον αγαπάει και δεν τον αφήνει...Μου λέει πολλές φορές,πως αν δεν ήταν αυτός,θα ήμασταν μαζί...
Τι να κάνω?την θέλω πολύ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119979 από Ani Retak στις 03 Μαΐου 2013, 3:02πμ

Ani Retak

μέλος από: 25/4/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καταρχας, η κοπελα εξακολουθει να ειναι μαζι του και οχι με σενα. δεν σου λεει κατι αυτο? δεν σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μπορει να παιζει ? επειτα αν καθεται κ λεει σε σενα τετοια λογια, ενω τα εχει με αλλον, εισαι σιγουρος οτι μπορεις να την εμπιστευτείς? σκεψου καποια πραγματα πρωτα πριν μπλεξεισ σε καταστασεις που μονο πονο μπορει να επιφερουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119980 από άσχετος στις 03 Μαΐου 2013, 12:01μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Η κοπελιά με ήθελε πριν τα φτιάξει με αυτόν,απλώς με αυτόν γνωρίζονται εδώ και 3 χρόνια και από πέρυσι άρχισαν να θέλει ο ένας τον άλλον,ενώ με εμένα 1 χρόνο και με ήθελε από την πρώτη στιγμή το ίδιο και εγώ,αλλά νόμιζα πως όχι και ασχολόμουν με μια άλλη και αυτή κατά κάποιο τρόπο το έμαθε και τα έφτιαξε με τον άλλον...
Δεν νομίζω να παίζει,την έχω ρωτήσει πολλές φορές,μου το έχει πει και ο κολλητή της,που είναι και δικιά μου κολλητή,πως δεν παίζει μαζί μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119991 από whatever στις 04 Μαΐου 2013, 9:41μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
αν σ αρεσει πραγματικα, διεκδικησε την δειξτης ποσο ερωτευμένος εισαι μαζι της και ποσο σημαντικη ειναι για σενα. ζητησε της στα ισια να ειστε μαζι και να αφησει τον αλλο, αν δεις οτι διστάζει και οτι δεν προτιθεται να αφησει τον γκομενο της, καλυτερα να την ξεχασεις και να προχωρησεις παρακατω, να κανεις μια νεα ρχη με καποια αλλη, στην αρχη μπορει να ειναι δυσκολο αλλα αργα η γρηγορα θα την ξεπερασεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119995 από άσχετος στις 05 Μαΐου 2013, 1:57πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Δεν θέλω να την χάσω το ίδιο και αυτή,αλλά αν της το πω αυτό και δεν δεχτεί,θα αλλάξει γνώμη για εμένα,θα με θεωρεί πούστη..
Έτσι όπως πάνε δεν χωρίζουν..Δεν μπορώ,την θέλω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login