Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις πιο σημαντικές επιτυχίες της ζωής σου θα είσαι μόνος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Τι να κανω για να δω αν με γουσταρει???:/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120052 από Μαύρη ορχιδέα στις 07 Μαΐου 2013, 11:07μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια!Θελω επειγοντως αποψεις.Για να μν πολυλογω ειμαι 20 και εχω εναν πολυ καλο φιλο ο οποιος δεν ειχε ουσιαστικα ποτε σχεση και ειναι τερμα ντροπαλος.Εγω του δειχνω πως μαρεσει και τοσα χρονια φιλοι δν ειχαμε βγει ποτε και τελευταια βγαινουμε πολυ συχνα και οχι απλα δεν απομακρυνετε αλλα πολλες φορες ειμαι σιγουρη πως του αρεσω και αλλες πως με θεωρει φιλη.Στις διακοπες μιλαγαμε απτο τηλ και αυριο θα τον δω.Θεωρω πως ειναι ξενερωτο να του πω καταμουτρα πως μαρεσει.Πως μπορω ομως να σιγουρευτω?ειναι βλακεια να παιδευομαι ετσι!ιδεες για αυριο?για να με φιλησει η να δω τι θελει???μακαρι να μου απαντησετε γιατι δεν ξερω τι αλλο να κανω!σορυ που το ξανα αναφερω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120103 από Me lene στις 09 Μαΐου 2013, 3:01μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Λοιπον κοιτα εγω πιστευω να τον ακουμπας συχνα..και να του πεις πως εχει η κατασταση σταρατα πραγματα εξω απο τα δοντια..!η καλυτερη λυση!και γω εκανα κατι με την κολλητη μου μετα απο συζητηση αλλα κλαιν μαιν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120121 από Μαύρη ορχιδέα στις 10 Μαΐου 2013, 12:15πμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Ευχαριστω φιλε!Ομως 1.δεν θα σκαλωσει πιο πολυ? και 2. μηπως ειναι καλυτερο να τον φιλαω στο μαγουλο συχνα?η να κανω κινηση να τον φιλησω και να απομακρυνομαι να δουμε τι θα κανει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login