Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

τι να κανω για να μην ντρεπομαι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120190 από aLeXanDra99 στις 12 Μαΐου 2013, 12:15πμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
λοιπον τον τελευταιο καιρο μιλαω με ανα παιδι στο φβ..φαινεται να ειναι πολυ καλος και ειναι και ωραιος..μου εχει οτι του αρεσω και εμενα μου αρεσει και το του εχω πει.τελος παντων μαλλον 9α βρε9ουμε σε λιγο καιρο..και το προβλημα ειναι οτι ειμαι πολυ ντροπαλη..και μονο που σκεφτομαι οτι μπορει να με παρει τηλεφωνο και ισως να βρε9ουμε με ποιανει η καρδια μου..τι να κανω οταν τον δω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120192 από manolio4 στις 12 Μαΐου 2013, 2:27πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δες εμένα θα μου άρεσε η κοπέλα να ειναι λίγο ντροπαλή γιατι ειμαι κι εγω παρόλο που εχω την ικανότητα να σπάω τον πάγο με λίγο χιούμορ.. Και λέω οτι θα μου άρεσε γιατι βλέπω/νιώθω οτι η κοπέλα νιώθει κατι για να ειναι ντροπαλή.. Κατά τα αλλα δεν έχεις να κάνεις τιποτα άλλο από το να εισαι ο εαυτός σου γιατι ο άλλος αν γνωρίσει κάποια η οποία δεν ειναι ο εαυτός της, και του αρέσει, αυτή ίσως για να μην τον πληγώσει, θα πρέπει να προσποιείται συνεχώς κι έτσι ουσιαστικά δεν θα υπάρχει μια ειλικρινής σχέση.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα.! Καλή επιτυχία!!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login