Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Μπερδεματα με τον πρωην

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120215 από Blackferry στις 13 Μαΐου 2013, 12:13πμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ειχα μια σχεση με εναν απο την πατρα,24 ετων(τοτε ηταν 22)...τα ειχαμε 5 μηνες ολα πηγαιναν τελεια βσπου εμφανιστηκε η πρωην του και με κετρατωσε ασχετως οτι το αρνειται....επειτα αρχισε ν αλλαζει συμπεριφορα,επειδη μενω σ χωριο ελεγε δυσκολο να βρισκομαστε,αποσταση κλπ...ειναι στρατιωτικος στην πολη μου....τωρα πλεον βγαινουμε σαν φιλοι...ομως οποτε βρεθουμε κανουμε και σεξ.....τον κανω αντ στο φβ και δεν με δεχεται,γιατι μ λεει κολλας σ ενα φβ....πολλες φορες οταν του στειλω και λειπει με αδεια δεν απανταει καν λεγοντας δεν εχω καρτα,και με θυμαται μερες μετα ή και μηνες.....τωρα που ηρθα(καθως εγω ειμαι φοιτητρια σ αλλη πολη)κανονισαμε να βρεθουμε στο χωριο μου....ηρθε,καναμε κατι και μιλησαμε να ξαναπροσπαθησουμε...και μου λεει δε ξερω τι θελω,πρεπει να σκεφτω,το καλοκαιρι που θα ερθεις θα σ πω να μιλησουμε απο κοντα,θα σ πω θελω να ειμαστε μαζι τοτε,η θα σ πω εχω κοπελα δε γινεται...σε θελω αλλα εστω και φιλοι να ειμαστε θα τα ξεκαθαρισουμε αυτα να μην κανουμε μονο σεξ...μεν με προσεχει(πχζ δε δεχεται αν το κΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΔΕ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ,δεχεται το προφυλακτικο κλπ)και μου δειχνει εναν σωστο,ηρεμο και καλο χαρακτηρα,αλλα απο τηναλλη βλεπω οτι βρισκει χιλιες δυο δικαιολογιες για να ξεφυγει...χτυπαει το κιν και το κρυβει,το εχει κλειδωμενο με κωδικο ασφαλειας και ουτε για πλακα δε δεχεται να το ανοιξει...επιπλεον στο παρελθον κολλουσε σε πολλα κοριτσια...εχω χασει μεν την εμπιστοσυνη μου,νιωθω ομως πραγματα γι αυτον καθως ηταν ο πρωτος μου και μοιραστηκαμε πολλα.....απλα ειμαι μπερδεμενη...αλλες φορες ειναι εντελως αδιαφορος,αλλες προσποιειται ακομα και οταν με αγκαλιαζει(βλεπει τ ρολοι τ να φυγει και καλα γτ θα του φωναζουν και κανει νευρικες απομακρες κινησεις με αγκαλιες κλπ)και αλλες ειναι λες και ειναι μονο δικος μου...ποια ειναι η γνωμη σας για ολα αυτα???τι θα κανατε στη θεση μου?????Βοηθηστε με σας παρακαλω....βλεπω τα λαθη μου αλλα δε μπορω να προχωρησω και να φυγω απο αυτα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120224 από whatever στις 13 Μαΐου 2013, 2:20μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
θα στο πω στην ψυχρα, σε θελει μόνο για το σεξ, δεν νοιαζεται για σενα είναι ένας παλιομαλάκας του κερατά που ψάχνει για καβατζα, εκμεταλλευεται το γεγονος ότι είσαι συναισθηματικά δεμένη μαζί του επειδη ήταν ο πρώτος σου και παίζει μαζι σου... και τι παει να πει σε προσέχει επειδή δεν το κάνει μαζίσου όταν έχεις περίοδο και χρησιμοποιεί πρφυλακτικό, είναι δυνατον???θα τυφλωθώ με αυτα που διαβάζω, αυτα είναι αυτονόητα πραγματα... συνελθε και ξεκόλλα,όσο πιο μακρυά γίνεται, και μην το κρατήσεις ούτε και για φίλο, φιλία σημαίνει εμπιστοσυνη, εσυ πως θα εμπιστευτείς εναν άνθρωπο που σε κεράτωσε, σε θυμάται οποτε χαίρεται και έχει τετοια συμπεριφορά απέναντι σου????????.... στο ξαναλέω, συνελθε και μακρυά, βάλε ένα τέλος (όσο δύσκολο και να είναι) και κανε μια νέα αρχή.... προχώρα... πριν να είναι πολύ αργα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120235 από Me lene στις 13 Μαΐου 2013, 5:06μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Σε εκμεταλευετε σε θελει για το σεξ και μονο και οταν βρει μια καλη εντος εισαγωγικων..για την παρτυ του θα σε αφησει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login