Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Απατησα το αγορι μου :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120376 από anastasia.96 στις 19 Μαΐου 2013, 3:20μμ

anastasia.96

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Λοιπον γνωρισα ενα αγορι απο το facebook καναμε παρεα κι στο τελος δε καναμε σχεση αλλα φαση.Ηξερα τον αδερφο του πριν γνωρισω εκεινον,ο αδερφος του με ειχε ερωτευτει πριν ακομα γνωρισω τον αδερφο του.Μια μερα μιλουσα με τον αδερφο του 'αγοριου' μου μας πηρε η κουβεντα κι λεγαμε τα συναισθηματα μας προς τον αλλον...μου ζητησε να βγουμε να την επομενη μερα κι εγω δεχτηκα..Με φιλησε κι εγω δεν εκανα κατι για να τον σταματησω γιατι κι εγω ειμουν κι ειμαι ερωτευμενη μαζι του.Το 'αγορι' μου διαβασε τα μυνηματα που εστελνα κι μου εστελνε ο αδερφος του απο το facebook του αδερφο του και μου ειπε πως αηδιαζει που ακομα μιλαει μαζι μου κι οτι πρεπει να ντρεπομαι κι εγω κι ο αδερφος του...εγω του ειπα να μην κατηγορισει τον αδερφο του για τιποτα.Τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120381 από giorgos95 στις 19 Μαΐου 2013, 5:22μμ

giorgos95

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2010
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Απο τι διαβασα δεν απατησες κανεναν. Για φαση μιλησες με τον πρωτο, οχι γ σχεση. Σ ξεκαθαρισε οτι θελει αποκλειστικοτητα? Αν οχι δεν νμζω να μπορει να κρίνει εσενα τλχστν. Τωρα γ τον αδελφο του, αν οντως σε ηθελε ο αδελφος του πριν απο αυτόν, τοτε εκεινος εχεο πρόβλημα που δεν ηταν σε θεση να καταλαβει τον αδελφο του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login