Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη συμπίεση αρχείων: DEL *.* - 100% συμπίεση
Σάββατο, 18 Μαΐου

Τελικα τι αρεσει στα αγορια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120475 από directioner4eve στις 24 Μαΐου 2013, 3:00μμ

directioner4eve

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας!Λοιπον τα αγορια εχουν τρελανει τα σημερινα κοριτσια!Μικρες η μεγαλες και τι ακριβως στυλ?Ενταξει ξερουμε θελετε μια με καλη καρδια εξυπνη οχι κατινα που να μπορειτε να μιλατε να κανετε οτι κανουν τα ζευγαρια και να μην ασχολειται με χαζα(π.χ. να θελει παντα να σας κανει να ζηλεψετε!)ΟΚ αυτοννοητο!και εχω 2 μεγαλα ερωτηματα!
1)Σας αρεσουν οι μικρες η οι μεγαλες και αν οι μεγαλες ειναι δυσκολες τις μικρες τις εχετε σαν κατι κοινο?
2)Τι στυλ θελετε να εχει το κοριτσι σας (πως να ειναι τα μαλλια το μακιγιαζ τα ρουχα και κατι που ειναι λιγο ασχετο η φωνη?)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120488 από Aprosarmostos P στις 25 Μαΐου 2013, 8:54πμ

Aprosarmostos P

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κοιτα να δεις....Εξαρταται το ατομο και τη ηληκια στην οποια αναφερεσαι..
1)Εγω για παράδειγμα ειμαι 17 και εχω κανει σχέσεις και με 2 χρόνια μικρότερες αλλα και με 4 χρόνια μεγαλύτερες.Είναι ανάλογα τι φάση που περνάς.Αν έχεις απογοητευτεί απο ις μεγαλύτερες πας στις μικρότερες που με βάση λογικής είναι πιο εύκολες.
2)Εμένα μου αρέσει η κοπέλα να ντύνεται σχετικά απλά όχι υπερβολικα.Βλεπω κάτι κοπέλες ατεβαίνουν για καφέ λες και πάνε σε γάμο...Ήμαρτον.Ένα απλό πλήν τίμιο μινι τώρα το καλοκαιράκι και ένα κοντομάνικο ωραίο μπλουζάκι είναι μια χαρά.Για μένα προσωπικά καλύτερα να τα φτιάξω με τη Big Mama παρά η κοπέλα μου να φοράει αμανικα μπλουζακια.Όχι υπερβολικό κραγιόν,φωνη κανονική(οχι χαζοχαρούμενη ουτε νταλικέρη) και τα μαλλια για μενα αριθμητικα απο το καλύτερο μεχρι το χειρότερο είναι 1-κόκκινα 2-ξανθά 3-καστανόξανθα 4-καστανά αλλα ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ ειναι ο χαρακτήρας...μετά κοιτάς χαρακτηριστικά κ.λ.π Ελπίζω να σε βοήθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120493 από paranoikos στις 25 Μαΐου 2013, 1:19μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα, εγω δνε εχω προβλημα μεγαλου μικρου, εχω κανει κατι και με μεγαλυτερη και με μικροτερη , απο εκει και περα τα υπολοιπα ειναι γουστα... εμενα προσωπικα μου αρεσουν τα αγοροκοριτσα ( δεν λεω να ειναι μεσα στα χωματα ) απλα να εχει τσαμπουκα αλλα και να ειναι γλυκια και θηλυκια εκει που πρεπει!! φωνη δεν εχω θεμα αλλα οχι πολυ ψηλη ουτε σαν νταλικιερης ομως.. μαρεσουν τα μαυρα μαλλια κατα κυριο λογο και παντα κοιταω να εχει ιδιαιτερα ματια , απο ντυσημο λογω των μουσικων μου προτιμησεων μου αρεσουν τα δερματινα τα καρφια και τα λοιπα και απο βαψημο το μαυρο ματι και λραγιον γενικα γκοθικ.. αλλα και καθολου να μην βαφεται δεν με ενδιαφερει καθολου!! αλλα πανω απο ολα τον χαρακτησρα γιατι και ολα αυτα να εχιε που σ ειπα αμα ειναι σκαρτη δεν εχει νοημα !! πρεπει να ειναι εντιμη , να ξερει να σταθει σ εκαταστασεις, να μην ζηλευει υπερβολικα, να μην ιεναι καταθλιπτικια , και να μην σε περνει τηλεφωνο καθε ενα τεταρτο χαχα !! αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login