Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην έχεις καλές ιδέες αν δεν είσαι πρόθυμος να πάρεις και την ευθύνη τους.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Τι συμβαινει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120655 από MiRwtasPwsPairn στις 01 Ιουνίου 2013, 5:49μμ

MiRwtasPwsPairn

μέλος από: 10/12/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας!!
Λοιπον προσφατα γνωρισα μια κοπελα 1-2 χρονια μικροτερη μου ( Αυτη θα παει πρωτη λυκειου και εγω τριτη ) και τον τελαυταιο καιρο ανακαλυψα πως μου αρεσει!
Αυτη γνωριζεται με εναν φιλο μου και καμια φορα ερχεται με την παρεα της να μας χαιρετησουν οταν ειμαστε σε βολτα και τετοια. Με εμενα δεν μιλαει γιατι δεν εχουμε και καμια ιδιαιτερη σχεση μιας και δεν ετυχε να γνωριστουμε.Το ειπα λοιπον σε καποιον γνωστο της οτι μου αρεσει και σκεφτομαι να κανω κατι μαζι της. Αυτος μου ειπε πως σε ανυποπτο χρονο του εχει πει ετσι στο ακυρο πως ειμαι αστειος και εχω πλακα και αυτος της ειπες μεταξυ αστειου και πλακας < Να σας γνωρισω > ( κατι τεοτιο τελος παντων ) και αυτη ειπε οχι . Τι μπορει να σημαινει αυτο ? Της αρεσω αλλα ντρεπεται ? Της αρεσω ως χαρακτηρας και ως παιδι αλλα δεν με βλεπει ερωτικα ?
Επισης μια μερα που μιλουσε με καποιον φιλο μου την κοιταξα στα ματια , για μια στιγμη γυρισε και με ειδε που την κοιταζα και ενστικτοδως γυρισα το βλεμα μου αλλου!
Προσωπικα πιστευω πως ειμαι αρκετα εμφανησιμος ( Ναι ξερω τι θα πειτε :D )αρα δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως σκεφτεται .
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #120673 από sofaki96 στις 02 Ιουνίου 2013, 2:43μμ

sofaki96

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε..υπάρχουν 2 περιπτώσεις :
1η) να της αρέσεις και να ντρέπεται,γιατί όπως είπες και εσύ είσαι εμφανίσιμος αστείος και αυτα και απο ότι φένεται το βλέπει και κείνη αυτο και για αυτό το λόγο να κολώνει και να μην ξέρει τι να κανει η τι να πει..είναι και μικρότερη απ'ότι μας είπες και δεν θα θέλει να κάνει καμιά βλακεία απο τον ενθουσιασμό της
2η) να σε βλέπει φιλικά και να θέλει να κάνει παρέα μαζί σου αλλά τότε δεν νομίζω να είχε λόγο να ντρέπεται η κάτι τέτοιο..αρα το πιο πιθανό είναι να υσχίει η 1η περίπτωση.εσυ προσπαθησε να της μιλας ωστε να σπασει ο παγος και να δουμε πως θα παει και τοτε αμα της αρεσεις μπορει να πεταξει καμια σποντα στον φιλου σου
Αποδέξου την απάντηση άμα σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login