Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το έγκλημα δεν αποδίδει, έχει όμως καλό ωράριο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

την θελω αλλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120957 από siorpt στις 12 Ιουνίου 2013, 5:13μμ

siorpt

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
λοιπόν,καταρχήν γεια σας.θέλω ένα κορίτσι.το θέμα είναι ότι τώρα είμαι 2α λυκείου και αυτό συμβαίνει από την 1η γυμνασίου!γενικά είχαμε πολύ τυπικές σχέσεις κυρίως γιατί εγώ ήμουν ντροπαλός.αυτή τα είχε με έναν για 2 χρόνια και έτσι και να ήθελα δεν μπορούσα να κάνω κάτι.χώρισαν τελικά οριστικά το καλοκαίρι που μας πέρασε και εγώ έτσι είπα να αρπάξω την ευκαιρία.αλλά γιατί όπως σας είπα δεν μπορούσα να την προσελκύσω άμεσα, γιατί είμαι ντροπαλός,της έστειλα ανώνυμα ΣΜΣ για να της πω την όλη κατάσταση(όχι γιατί πίστευα ότι θα γίνει κάτι,αλλά απλώς για να ξαλαφρώσω).τελοσπαντων,για να μην πολυλωγώ,μιλούσαμε αρκετά(αυτή μετά το αρχικό σοκ άρχισε να γίνεται σχετικά ευδιάθετη)και με αυτά και με αυτά αυτή φαίνεται ότι κατάλαβε κατά 99% ποιος ήμουν(και εδώ για να πούμε την αλήθεια ψιλοφρικαρα για κάποιο λόγο).μετά που άρχισε το σχολείο μου μιλούσε λίγο,καμιά φορά στο άκυρο(όχι πολύ αλλά σε σχέση με πριν αρκετά πιο πολύ και μάλιστα ήξερε πότε είχα γενέθλια και μου ευχήθηκε κτλ.).μετά όμως είδε μάλλον ότι εγώ ούτε τότε έκανα κάτι και ξέκοψε τελείως.
τελοσπάντων το θέμα είναι ότι νιώθω πάρα πού μπερδεμένος.από την μία νιώθω ότι αυτή είναι πιο ξεχωριστή ,αλλά από την άλλη νιώθω ότι δεν μπορώ να προχωρήσω.από την μια στεναχωριέμαι που ήρθε το καλοκαίρι και δεν θα την ξαναδώ εκτός συγκλονιστικού απροόπτου μέχρι τον σεπτέμβρη και από την άλλη λέω καλύτερα μπας και ξεκολλήσω λίγο.να σημειωθεί εδώ οτί σαν χαρακτήρας είναι λίγο κάπως(δηλαδή ασπούμε και ένας άλλος φίλος μου προσπάθησε παλιά και τώρα δεν την συμπαθεί καθόλου,ενώ και κάνει παρέα με άτομα που προσωπικά εγώ δεν συμπαθώ)αλλά όταν μιλάμε μαζί πάντα είναι ευγενική κτλ.γενικά δεν το εχω πεί αυτό σε κανέναν.δεν περιμένω να μου δώσετε καμια τρομερή λυση απλώς πείτε μου τι να κάνω.εχω τρελαθεί!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120972 από zeta96 στις 13 Ιουνίου 2013, 3:14μμ

zeta96

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
λοιπον παρε την κατασταση στα χερια σου σαν αγορι. Ασε τις ντροπες και τωρα τ καλοκαιρι πες της να βρεθειτε για εναν καφε να τα πειτε η στειλτης μηνυμα σταράτα και πες της οτι την θες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120990 από Epistimon στις 14 Ιουνίου 2013, 12:23μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
φιλε υπαρχουν 2 λυσεις...η πρωτη ειναι να της το πεις κατευθειαν οτι την γουσταρεις για να δουμε τι πραγματικα θελει εκεινη για σενα...μην χρησιμοποιησεις το κινιτο για να το κανεις αυτο αλλα απο κοντα και θα της το φερνεις σιγα σιγα γιατι εισαι λιγο ντροπαλος...δευτερη λυση που στην προτεινω επειδη εισαι ντροπαλος ειναι να αρχισεις να μιλας με αυτη την κοπελα με μηνυματα και να κανονιζετε να βγαινεται...με τον καιρο (χωρις να περασει κανας μηνας) θα της το πεις ξεκαθαρα και θα σου προτεινα επισης οτι εαν δειχνει εκεινη οτι σε γουσταρει (εστω και μικρα σημαδακια) να της το πεις οσο πιο γρηγορα μπορεις...τα κοριτσια φιλε μου μπορει να ξενερωσουν απιστευτα γρηγορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login