Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Με θέλει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121147 από *Katerina* στις 19 Ιουνίου 2013, 10:11μμ

*Katerina*

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειναι ενας τυπος που γνωρισα χθες σε ενα παρτυ τον οποιο κατα τυχη τον βλεπω το πρωι στο λεωφορειο και μου χαμογελαει και μολις προχθες εμαθα πως τον λενε μεσω facebook. Τελικα τον ειδα ξανα χθες στο παρτυ μιας φιλης μου και ειπα σε μια κοπελα οτι μου αρεσει απο καιρο και αυτη πηγε και το πε σε εναν φιλο του για να γινει καμια κατασταση με κοιτουσε και συνεχεια. Μετα απο ωρα λοιπον αυτος ειπε στον φιλο του να μου πει οτι θα ερθει να μου μιλησει και μηπως γινει και κατι. Αυτος δεν ηρθε ποτε αλλα οταν τελειωσε το παρτυ ηρθε και εκατσε διπλα μου οπως ειμασταν μαζεμενοι σε ενα κυκλο και με ρωταγε σε ποιο λυκειο παω και μου λεει οτι ειμαστε μαζι και γενικοτερα μιλουσαμε. Καποια στιγμη εφυγε γρηγορα και δεν το χαιρετησα μπηκα στο facebook και του ειπα πως εφυγε γρηγορα και δεν το χαιρετησα και μου ποιασαμε την συζητηση. Καποια στιγμη λεγαμε για τα ποτα και του λεω ειμαι γερο ποτηρι και μου λεει ετσι σε θελω! Αλλα πιο μετα με ξαναρωτησε τι ταξη παω και του ειπα σου φαινομαι μεγαλυτερη? Λεει ναι και τον ρωτησα αυτο ειναι καλο ή κακο? Λεει οπως το παρει κανεις.

Τι λετε με θελει ή οχι και τι σημαινει αυτο το ''οπως το παρει κανεις''????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121176 από ChristiePll στις 22 Ιουνίου 2013, 12:15πμ

ChristiePll

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κοιτα πιστευω οτι ειναι αρκετα νωρις για να αποφασισεις. Ομως δειχνει καλα σημαδια εξ αρχης! Εισαι μεγαλυτερη του ή ειναι αυτος μεγαλυτερος; Πρεπει να συνεχισετε να μιλατε και μην ενθουσιαστεις μονο απο την εμφανιση...μια σχεση χρειαζεται πολλα παραπανω εκτος απο ενα τελειο χαμογελο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login