Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Θελω να βρω γκομενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121156 από ntoremifasolla στις 20 Ιουνίου 2013, 6:55μμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια...λεω κατευθειαν! πρινα πο 1 μηνα περιπου επαιξε κατι για πρωτη φορε με γκομενα αλλα δεν μου αρεσε και πολυ γιατι η γκομενα ηταν απο την μια εξωτερικα πολυ ομορφη αλλα απο φιλια και χαρακτηρα ηταν καπως χαλια!! οποτε και την χωρισα...ομως δεν αντεχω αλλο χωρις κοπελα θελω να βρω αλλα δεν ξερω πως να γνωρισω καινουργια κοριτσια...δεν ξερω ομως τον τροπο για παραδηγμα ειμαστε στην παραλια και μου αρεσει μια που δεν την ξερω πως να της την πεσω???? ή ειμαστε σε καποια καφετερια μπαρ πως την πλισιαζεις ???? αυτες ηταν οι ερωτησεις μου και κατι τελευταιο με το θεμα του πεους το εχω 14,6 πιστευω οτι ειναι ικανοποιητικο για την ηλικια μου ειμαι 14,5...σχετικα
με το καμακι θα ηθελα πολλες συμβουλες!!! ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121158 από -Temeteron- στις 20 Ιουνίου 2013, 7:28μμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Φίλε μου για σχέση δε νομίζω με ένα καμάκι να πέσει ούτε εσύ να θες να τα φτιάξεις με κάποια που δεν ξέρεις τίποτε γι αυτή. Αν έχεις τις προαναφερθήσες προσδοκίες για το μέλλον είσαι επιοικώς για τα μπάζα. Λοιπόν στο θέμα μας! Πολύ απλά γουστάρεις κάποια που την ξέρεις καλά και αν ανταποκριθεί έστω και στο απειροελάχιστο της λες τι νιώθεις χωρίς να είσαι ούτε ντροπαλός ούτε σάλιας και η σου δίνει το 14,6αρι στο χέρι, ή τα φτιάχνετε! Αυτά απο μένα, να 'σαι πάντα καλά και καλά ψαρέματα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121164 από ntoremifasolla στις 20 Ιουνίου 2013, 11:39μμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ναι ρε φιλε ομως πως θα γνωρισεις καινουργιες κοπελες αυτο εννοω...οχι με το που την δω θες να τα φτιαξουμε προς θεου απλα για παραδειγμα βλεπεις μια ωραια στην παραλια και θες να γνωριστειτε πως την πλησιαζεις κατι τετοιο εννοω παντως ευχαριστω για την απαντηση σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121168 από -Temeteron- στις 21 Ιουνίου 2013, 11:29πμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Αδερφέ μου, δε γνωρίζεστε έτσι. Μόνο απο κοινές παρέες ή εργασία. Άμα την πλησιάσεις στο άκυρο θα το μυριστεί το πέσιμο και δε νομίζω να χαρεί ιδιαίτερα, μάλλον θα σου περάσει το πουλί παραμάσχαλα όπως προείπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122247 από solo8es91 στις 05 Αυγούστου 2013, 5:58μμ

solo8es91

Εικονίδιο
μέλος από: 5/8/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
μια χαρα μπορεισ να την πεσεις σε μια γκόμενα που 8α δεισ εκσο.πας και τησ την πεφτεισ και τησ λεσ μαλακιες κατα βαση οτι σου ερ8ει.πουλας τρέλα .οτι να νε αρκει να μην φανεισ βλακας η εγωιστηςπας με αυτοπεποιθεση και το γκομνακι θα γελαει και θα σουκατσει. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login