Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Τετάρτη, 1 Μαΐου

πως να ξεκοψω απο καποια ατομα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121187 από LaxP στις 22 Ιουνίου 2013, 12:49μμ

LaxP

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ολοι μας εχουμε πεσει θυματα προδωσιας απο φιλους μας. πως ξεκοψατε απο εκεινους? προσωπικα, θελω να ξεκοψω απο μια φιλη μου (και ολη της την παρεα) η οποια μου επαιξε μεγαλη που..α! το θεμα ειναι οτι εγω -υποτιθεται- οτι δε ξερω τιποτα... πως θα μπορουσα να ξεκοψω εντελως? να μη βγαινουμε, να μη μιλαμε, να μη την εχω καν στο φβ!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #121199 από -Temeteron- στις 23 Ιουνίου 2013, 12:16πμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι απλό. Της λες κοπελιά, αν έχω τέτοιους για τον πούτσο φίλους τι να τους κάνω τους εχθρούς; Ζωή μου και ζωή σου.. μετά μην την ξαναμιλήσεις, μην ξανασχοληθείς σβήστην απτο fb και απο τη ζωή σου, αγνόησε και αυτήν και όλο της το σόι και κάνε τη ζωούλα σου όπως εσύ γουστάρεις. Αντε άμα ψήνεσαι και εσύ, βάλε αποδεκτή =)

Να σαι καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121207 από LaxP στις 23 Ιουνίου 2013, 1:22μμ

LaxP

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ναι αλλά θα με ρωτήσει για ποιον λόγο την κατηγορώ και θα βγω εγω λαθος αν δεν υπαρχει λογος ή αν της πω τον λογο θα προδωσω αλλες φιλες μου :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121208 από -Temeteron- στις 23 Ιουνίου 2013, 1:46μμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Λες να μην ο καταλάβει; Όταν ο άλλος έχει μπαρντόν, χεσμένη τη φωλιά του ένα λοξό βλεμματάκι να του ρίξεις αναθεωρεί τη γκάφα του και εύχετε να μην την είχε κάνει ποτέ. Συνεπώς φιλτάτη προλαλήσασα καταρρίπτω τα επιχειρήματα περί προδωσίας. Ο καθένας υπεύθυνος των πραξεών του, εφόσον παίζει πουστιές ας δεχθεί τις συνέπειες, τώρα ποιος και τι δε με αφορά, να μην αφορά ούτε εσένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121209 από McGarrett στις 23 Ιουνίου 2013, 3:32μμ

McGarrett

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Απλά σιγά σιγά σταμάτα να βγαίνεις μαζί τους.Όχι απότομα ,αλλά από εκεί που βγαίνετε 3-4 φορές την εβδομάδα ξέρω γω, ελάττωσε στις 2 και μετά 1, μέχρι σιγά σιγά να ξεκόψεις..! βρες κάποια δικαιολογία όπως το ότι έχεις κάποια δουλειά και έτσι..! Επίσης βρες κάποια άλλη,καλύτερη παρέα με την οποία θα μπορείς να βγαίνεις παράλληλα, όπως και μετά , αφού ξεκόψεις με την πρώτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121230 από LaxP στις 23 Ιουνίου 2013, 11:50μμ

LaxP

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
δε βγαινουμε πλεον εχω κοψει τις βολτες μαζι με τα συγκεκριμενα ατομα. φιλους εχω και παρεες απλως θελω να βγουν εντελως απο τη ζωη μου.
τεμετερον, προτεινεις να της το πω δηλαδη μια και εξω, σωστα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121319 από -Temeteron- στις 26 Ιουνίου 2013, 6:25μμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Ναι, άσε τον παραπάνω να σου λέει να υποκρίνεσαι. Είμαστε άνθρωποι, συζήτησε και πες οτι δε γουστάρεις πια θα το καταλάβει και θα απομακρυνθεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login