Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Φίλοι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121298 από Μαύρη ορχιδέα στις 26 Ιουνίου 2013, 9:40πμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδι!Ξαναγράφω για τον φίλο μου και μένα.Συνοπτικά είμαστε 2-3 χρονια πολυ καλοί φίλοι αλλα μαρέσει.Μου αφησε πολλές ενδείξεις πως του αρέσω και έτσι του το είπα.Αυτός μου είπε πως δεν του εχει έρθει η όρεξη ακόμα για σχέση(20 χρονων).
Μετα που του το είπα..μια χανόταν μια ήταν γλυκός μια ερωτικός.Εμαθα απο τον κολλητό του πως του αρέσει αλλη ομως 1.οταν μιλάει γιαυτην δείχνει να βαριετε
2.ενώ μιλάει για όλες τις γνωστες εμένα δεν με αναφερει ποτέ ούτε σαν φίλη,ούτε με πασάρει στον φίλο του και συναίβει κάτι(δν μ λέει τι)που υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τ αρέσω και να είναι ανάμεσα σε μένα και στην άλλη και να περιμένω κανα μήνα ακόμα να εκδηλωθεί
Είχα να τον δώ καποιες μέρες αλλα τον είδα και ενώ στην αρχη τον εφτυνα και με ρωτησε γιατί ήρθε και με φλέρταρε σωματικά,αγγίγματα,με κοιταζε στο σώμα,στα χείλη.Γενικά απο εκείνη τη μέρα εχει γίνει πολύ αρσενικό!Τον ρώτησα αν του αρέσει καμία και ενώ μου έλεγε πάντα δεν μου είπε για την άλλη!λέει οχι καμια!Μαρεσε σαν αρκουδάκι σχέση αλλα τώρα ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ!

1.Τι να κάνω για να του αρέσω και να είμαστε μαζΙ?Γιατι νιώθω πως του αρέσω εστω και λίγο...
2.Πως να τον ξεπεράσω αν δε του αρέσω?

αυτές τις μέρες δεν θα τον βλέπω....τελος εξεταστικής...
παρακαλώ πείτε μου απόψεις!!!Τις χρειάζομαι αληθινά!Και δίνω αποδεκτή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121388 από Μαύρη ορχιδέα στις 28 Ιουνίου 2013, 6:20μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
κανεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login