Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Σιδερακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121411 από ntoremifasolla στις 29 Ιουνίου 2013, 7:55μμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο θελω να μου γραψετε την γνωμη σας για τα σιδερακια καθως επισης και τις επιπτωσεις που εχουν στην ερωτικη ζωη και στην εξωτερικη εμφανιση...ειμαι αγορι 14,5 χρονων κα επιδη βλεπω οτι θα εχω σιδερακια για κανα χρονο ακομι (τα φοραω δυο χρονια)θελω να αποκτισω μια σφαιρικη αποψη για αυτα και το πως τα κοριτσια τα αντιλαμβανονται! ευχαριστω εκ των πρωτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121414 από pantelis20 στις 29 Ιουνίου 2013, 10:47μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Εγώ όταν είχα βάλει ούτε οι φίλοι μου δε τα πρόσεξαν. Τώρα αν κάποια χαλαστεί οκ πας σε άλλη.

Αν γενικά προσέχεις την εικόνα σου τώρα τα σιδεράκια απλά θα γίνουν μέρος αυτής. Αφού υπάρχουν και δε μπορείς να τα αποφύγεις συνήθισε τα.

3.5 χρόνια φόραγα. Μετά τους 6 μήνες ξέχασα ότι τα φόραγα. Αν το ξεχάσεις εσύ θα το ξεχάσουν και οι άλλοι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121417 από ntoremifasolla στις 30 Ιουνίου 2013, 1:16πμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε φοραω δυο χρονια αλλα αυτα τα χρονια δεν καταφερα να καταλαβω την αποψη των κοριτσιων απεναντι σε αυτο το θεμα...γενικα ειμαι εμφανισημος καθως επισης πολυ απο την παρεα μου (ειμαστε 7 ατομα )λενε πως τα σιδερακια μου πηγαινουν επισης ενθαρηνθηκα και λιγο απο το γεγονος οτι μια κοπελα ενα χρονο μικροτερη μου ηθελε να κανουμε κατι και καναμε αλλα και παλι δεν εχω καταλαβει τ παιζει με αυτο το θεμα θα ηθελα γνωμες και αλλων(κοριτσιων αγοριων!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121470 από axellll στις 01 Ιουλίου 2013, 9:59μμ

axellll

μέλος από: 8/2/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κοιτα φιλε μου δεν χρειαζεται να ανυσηχεις για τα σιδερακια σου , γιατι σημερα τα φοραει πολυς κοσμος και επισης εχουν φορεσει παραπολυ. Ενας απο αυτους ημουν και εγω ( πραγμα το οποιο ευχαριστω την μητερα μου που επεμεναι να τα φορεσω και εγω δεν ηθελα). 1 χρονος ακομα δεν ειναι τιποτα και εισαι ακομα πολυ μικρος για να ανυσηχεις για ερωτικες σχεσεις και τετοια. Μπορει να επηρεαζουν την εξωτερικη σου εμφανιση λιγο μιας και φαινονται αλλα αργοτερα οταν τα βγαλεις πραγματικα θα χαιρεσαι και μπορει να λαβεις αρκετα ωραια σχολια. Μην το πολυ σκεφτεσαι και ο καιρος θα περασει. Και να θυμασε στα κοριτσια αρεσει ενα ωραιο χαμογελο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121472 από ntoremifasolla στις 01 Ιουλίου 2013, 11:29μμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση σου...κανα κοριτσι να μου πει τι σκεφταιται οταν βλεπει ενα αγορι με σιδερακια?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #121474 από Gewrgios στις 02 Ιουλίου 2013, 12:22πμ

Gewrgios

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το ιδιο προβλημα εχω και εγω απαντηστε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121635 από xristina09874 στις 08 Ιουλίου 2013, 2:34μμ

xristina09874

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ως κοριτσι,δεν με ενοχλουν τα σιδερακια!δεν σε εμποδιζουν να φιληθεις με μια κοπελα..μην ανησυχεις!τα σιδερακια πλεον εχουν γινει της μοδας!δεν νομιζω να επηρεαζουν την εμφανιση σου!1 χρονος μενει ακομα!σκεψου το αποτελεσμα!ειμαι 14 και πρεπει να βαλω σιδερακια και συνεχεια σκεφτομαι το αν θα αρεσουν στους αλλους ή αν αρεσουν στα αγορια..οπως μου λενε οι φιλες μου''μην σε νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι..εσυ θα τα βαλεις για εσενα!και θα εχεις υπεροχο χαμογελο για μια ζωη!''και εσενα οι φιλοι σου σε ενθαρρυναν!οποτε μην ανησυχεις!

=)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121650 από elenh ch στις 08 Ιουλίου 2013, 11:56μμ

elenh ch

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ειμαι 16χρονων κ κοπελα...πάντα οι τύποι π τα εφτιαχνα αρεσαν σε πολλες(ενω δεν ηταν κ μοντελα) κ οι 3 στους 5 φορουσαν σιδερακια. Καποια που της αρεσεις,την γοητεύουν ως κ τα σιδεράκια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login