Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Τρίτη, 7 Μαΐου

Σχεση με κοριτσι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121601 από alexkaralis στις 07 Ιουλίου 2013, 2:29μμ

alexkaralis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειμαι 13 χρονων.Στην ταξη μου στο σχολειο ειναι ενα κοριτσι που μου αρεσει πολυ.Αλλα δεν ξερω πως να της τα ζητησω και ντρεπομαι κιολας να της τα ζητησω.Θα ηθελα να σας ρωτησω ΄Πωσ μπορω να καταλαβω αν με γουσταρει?Και πως να της τα ζητησω και αμα μου πει ναι τι θα πρεπει να κανω?
Ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121604 από marioh στις 07 Ιουλίου 2013, 6:40μμ

marioh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
αν εχεις facebook μπορεις να της τα ζιτισει ετσει μπορει να καταλαβεισ αν σε θελει αν οχι περιμενε λιγο καιρο και πεσ τησ οτι σοθ πιρε το λογαριασμο ενασ φιλος και σοθ εκανε πλακα καλθ τιχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121605 από XxXGreGXxX στις 07 Ιουλίου 2013, 8:41μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Βρηκαμε ολοι το φασεμπουκ και κανουμε κινησεις απο εκει. Θεωρω οτι ειναι ενας ανωριμος τροπος να μιλησεις σε μια κοπελα. Ζητησε της να πατε μια βολτα να κατσετε καπου και να της μιλησεις εκει. Απο φασεμπουκ δεν μπορεις να ξερεις ουτε το υφος της ουτε τον τροπο με τον οποιο σου λεει κατι. Βγειτε εξω μιληστε πες της τι νιωθεις. Δν εχεις να χασεις τπτ. Ισα ισα να κερδισεις. Εαν ειναι αρνητικη απλα συνεχισε τοοοοσες υπαρχουν. Μην κρυβεστε πισω απο μια διαολεμενη μηχανη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121606 από Jim123 στις 07 Ιουλίου 2013, 10:58μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλά της λες να βγείτε π.χ. "Έχεις να κάνεις τίποτα το απόγευμα??" ή "Θες να πάμε καμιά βόλτα το απόγευμα???", αν συμφωνήσει να βγείτε, για αρχή πάτε κάπου όπως σινεμά ή να φάτε ή κάτι τέτοιο και κατά το βράδυ πάτε κάπου μόνοι σας και της λες πως νιώθεις και αν πει ναι την φιλάς και όλα καλά, αν πει όχι απλά της λες να μείνετε φίλοι και συνεχίζεις σε άλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121612 από marioh στις 08 Ιουλίου 2013, 12:37πμ

marioh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
παιδια δεν ειναι τοσο απλο να πασ και να πεισ ποσ εστηανεσε και το χερο επειδι ειμαι στιν ιδια ιλικια με αθτον σιγνομη για τα ελινικα μοθ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login