Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ασπρόμαυρη τηλεόραση με λάμπες – Ανοίγεις την τηλεόραση, φτιάχνεις καφέ, πίνεις το μισό και ύυυυυυστερα δείχνει εικόνα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Μπερδεμένη!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122305 από mariloulou στις 10 Αυγούστου 2013, 2:36πμ

mariloulou

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας..γράφω διότι έχω ένα ιδιαίτερα δύσκολο θέμα..εδώ και κάποιες βδομάδες βγαίνω με ένα παιδί και περνάμε πολύ καλά έχουμε χημεία πώς το λέμε..πριν από κάμποσες μέρες μου είπε ότι ο πατέρας του είναι στο νοσοκομείο με βαρείας μορφής αρρώστια και δύσκολα θα σωθεί..προσπαθώ να μην μιλάω γι' αυτό για να μην τον στενοχωρώ αλλά τον βλέπω ότι ορισμένες φορές είναι πολύ χάλια και δεν ξέρω πως να φερθώ γιατί δεν έχω αντιμετωπίσει παρόμοια κατάσταση..Τις προάλλες έκανα κάτι πολύ κακό που μετά το κατάλαβα..ήταν να βγούμε και τελευταία στιγμή το ακύρωσε διότι ήταν στο νοσοκομείο στον μπαμπά του και εγώ του γκρίνιαζα συνεχώς μετά και αυτός απολογούνταν..αυτό που έκανα με κάνει κάπως κακία ε?Δεν ξέρω πώς να φερθώ γιατί όλο αυτό που έχουμε είναι πολύ φρέσκο και δεν ξέρω αν έχω το κατάλληλο θάρρος απέναντι του για να κάνω κάποια πράγματα..πείτε την γνώμη σας ρε παιδιά please!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122310 από lenaki19 στις 10 Αυγούστου 2013, 3:46μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
απλα δειξε οσο πιο μεγαλη κατανοηση μπορεις... ναι ηταν βλακεια που του γκρινιαξες εφοσον ηταν στο νοσοκομειο. αμα του γκρινιαζεις ενω ξερεις οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα... τον φερνεις σε δυσκολη θεση και τον κανεις να σκεφτεται οτι δε τον καταλαβαινεις οσο θα επρεπε. ειναι φρεσκο οπως λες αλλα και να μην ηταν επρεπε να το χειριστεις χωρις γκρινια. οταν στο αναβαλει ξανα για τον ιδιο λογο μη του γκρινιαξεις... μπορεις να του πεις οκ δε πειραξει.. καταλαβαινω, δε χαθηκε ο κοσμος, θα σε δω αυριο ή μεθαυριο. ετσι δε θα νιωθει ασχημα και δε θα νιωθει παραπανω πιεση απο αυτη που νιωθει ηδη λογω της καταστασης του πατερα του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122425 από dinoulitsa92 στις 15 Αυγούστου 2013, 10:32μμ

dinoulitsa92

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
πριν απο λιγοτερο ενα μηνα εζησα ακριβως τα ιδια μ εσενα.....εβγαινα με καποιον που ηταν στο νησι μου λογο μονιμου στρατου,αλλα ηταν απο την πολη που σπουδαζω....βρεθηκαμε για γνωριμια οταν ειχε αδεια και ηταν πανω και ξαφνικα ολο μου το ακυρωνε λογω προβληματων....εδειξα κατανοηση τοση ωσπου ξαφνικα εχασα τα ιχνη του!!!!επειτα μου ζητησε να τον καταλαβω ακομη καλυτερα,οτι περναει δυσκολα,και τον γνωρισα σε ακυρη φαση,γι αυτο ηθελε να κανει κονε με φιλες μου μηπως και κατσει τιποτα καλο!!!!!!!ευχομαι να μην συμβει και σ εσενα αυτο...εμενα τελικα μου ειπε οτι εχασαν τον πατερα του,κριμα για τον ανθρωπο,αλλα οση κατανοηση κι αν εδειχνα οταν ζητουσα εξηγηση ξεσπουσε πανω μου και αμεσως ελεγε ''δε με καταλαβαινεις,λεγε οτι θες'' κλπ κλπ....Συμπερασμα....εαν ειναι ξενος και δεν εχετε κοινους γνωστους ανα μεταξυ σας να μπορεις να μαθεις αν οσα λεει ειναι οντως αληθεια και δε κρυβει τιποτα αλλο,Θεε μου συγχωρα με αν λεω μεγαλες κουβεντες,πιστεψε τον....αλλιως δωσε του περιθωρια αλλα εαν ειναι αναβολες τις τελευταιας στιγμης να ζητας και καμια εξηγηση/ντοκουμεντο εμμεσα...μη δειχνεις πιστικη σε ολα για να μη πιανεσαι και μλκς που λεμε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122487 από mariloulou στις 18 Αυγούστου 2013, 4:05μμ

mariloulou

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας ;)..ο πατέρας του παιδιού βέβαια τώρα πέθανε..Επειδή είναι στενοχωρημένος δεν μιλάμε πολύ γι' αυτό το θέμα αλλά έχουμε ξεκαθαρίσει το τι θέλουμε και είμαστε καλά πια!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login