Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τρίτη, 21 Μαΐου

Προβλήματα καρδιάς!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122415 από estrella στις 15 Αυγούστου 2013, 3:49μμ

estrella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Λοιπόν, έχουμε προβλήματα καρδιάς μέσα στο καλοκαίρι!
Είναι ένα παιδί που λέτε, με τον οποίο ήμασταν μαζί στη σχολή.Κάτι υπήρχε απο τότε, κοιτάγματα πολλά, άλλα τίποτα ιδιαίτερο.Φέτος, άρχισα να τον ξαναβλέπω γιατί μένουμε κοντά.Τον πέτυχα σ ένα μαγαζί πριν λίγο καιρό και με κοίταζε με τέτοιο τρόπο, που πραγματικά δεν μ έχει ξανακοιτάξει άνθρωπος!ήταν σαν να σταματούσε ο κόσμος. Τον είχα δει ομως 2-3 φορές με μια κοπέλα που απ οτι κατάλαβα μπορεί να ήταν μαζί.Είπα να το ξεχάσω λοιπόν, αλλα μετά απο λίγες μέρες με έκανε add στο facebook.Αρχίσαμε,λοιπόν, να μιλάμε αρκετά μέχρι που αποφάσισα να του πω να πάμε για καμιά μπύρα να τα πούμε σαν άνθρωποι.Αυτός το απέφυγε έμμεσα, λέγοντας μου οτι "δεν τα κάνει αυτά" και κάτι παρόμοιες μπαρούφες. Τον είδα την επομένη μέρα τυχαία πάλι και πήγα να του μιλήσω, τα είπαμε λίγο και μετά έφυγα.
Το θέμα είναι ότι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ και δεν μπορώ να καταλάβω πως ένας άνθρωπος που σε κοιτάει με αυτο τον τρόπο, ψάχνει να σε βρεί, σου μιλάει καθημερινώς, όταν είναι να βρεθείτε απο κοντά το αποφεύγει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login