Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ο,τι κι αν κανω,επιστρεφω σε αυτον.....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122421 από dinoulitsa92 στις 15 Αυγούστου 2013, 5:32μμ

dinoulitsa92

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολα τα τιμημενα μελη....Να μπω αμεσως στο θεμα...
Ειχα αρκετες σχεσεις εως τωρα...απο το λυκειο που αρχισα τουλαχιστον να ασχολουμαι.....το ετος 2009,τετοιες μερες,γνωρισα καποιον 6 χρονια μεγαλυτερο μου(αυτος στα 27 τωρα),με τον οποιο ειχα κανει πολλα ονειρα,περναγαμε τελεια(ηταν κρυφη σχεση,επειδη δεν ακουγονταν καλα πραγματα γι αυτον λογω του οτι επινε και γυριζε πολυ και δεν ηθελα να μαθουν οι δικοι μου κατι μεχρι ν τους μιλησω εγω)...Τελος παντων με αυτον τον ανθρωπο περασα πολλα,δεθηκα αμεσως,και ακομη και τωρα,4-5 χρονια μετα,καθε φορα που ερχομαστε σε επικοινωνια πηγαινω γιοα να τον δω.....Μου εκανε πολλα αλλα ηταν ειλικρινης απεναντι μου,παραδεχοταν οτι οσο εγω ημουν παρθενα και δεν του καθομουν απο τις πρωτες εβδομαδες πηγε με αλλες και οτι οσο ελειπα(μετα που ειχαμε προχωρισει λιγο,χωρις να εχουμε σχεση,αλλα εγω ειχα ξεπαρθενιαστει με αλλον ο οποιος επισης μου εβαλε κερατο)παλι εβρισκε αλλες να κανει σεξ γιατι απο τα 15 που ολοκληρωσε δεν εμαθε στο χερι(μαλακια)και ηθελε γυναικα....χθες λοιπον συναντηθηκαμε ξανα(ειχαμε να βρεθουμε περιπου ενα χρονο,αν και μας χωριζουν 4 χιλιομετρα περιπου)...εκανε αυτος κινηση να βρεθουμε,ηρθε,δεν καναμε σεξ γιατι τον φοβαμαι χωρις προφυλαξεις....αλλα μου δειχνει εναν αλλο εαυτο....δεν πινει τοσο πια,δε βγαινει πολυ,θεωρει βεβαια οτι δεν εχει κανονικη σχεση και δεν αγαπα καμια(επειδη πληγωθηκε πολυ απο μια 2 χρονια μεγαλυτερη του που ηταν μαζι 3,5 χρονια),ηταν πιο κοντα μου,φροντισε να τελειωσω εγω με το χερι και δε με πιεσε να του κανω πραγματα...ομως μου ειπε οτι εχει 7-10 μερες να κανει σεξ και πηγε με μια αλλη στην ηλικια του(νομιζω βεβαια οτι ωρες ωρες το παιζει και γαμιας)..Το θεμα ειναι οτι τα χρονια περνανε και εγω δε μπορω να παω παρακατω...Μολις ακουω το ονομα του,βλεπω το αμαξι του ή σκεφτομαι οτι θα τον συναντησω εχω λιποθυμία,μουδιασμα,ανβεβαινουν οι παλμοι μου και τρεμω.....Ειμαι σιγουρη οτι αυτο δεν ειναι ερωτας αλλα αγαπη,γιατι παρολο που μου εδειξε τοσα κακα(μεθυσια,μπαρακια,γυναικες)εγω τα ανεχτηκα ολα και κολλησα στην αρχη(ηταν τελειος,σωστος,ευγενικος,τρυφερος)και δε μπορουσα να δεχτω οτι αλλαξε....διαρκως κολλαω στα πρωτα σημαδια και οχι στη συνεχεια....Πιστευετε οτι εχω μελλον με το ατομο αυτο?Τι να κανω για να μην τρελαθω?Να σημειωσω οτι οι γονεις μου αποκλειεται να τον δεχτουν(ειναι πολυσυζητημενος,η μανα του επαθε καταθλιψη και πηγε να αυτοκτινησει επειδη ο πατερας του την κακομεταχειριζοταν,την εδερνε,την κερατωνε κλπ και γενικα απο ολη την οικογενεια του μονο τη μητερα του υποστηριζουν που τα υπομενει ολα και το μεσαιο αδερφακι του που εχει νοητικο προβλημα)αλλα ειμαι ικανη να τα αφησω ολα στην ακρη αν επροκειτο να ειμαι ευτυχισμενη μαζι του...Τον φοβαμαι(πχ δε μπορω να τον εμπιστευτω πολυ μην πληγωθω παλι αλλα ειμαι ανοιχτο βιβλιο προς αυτον του τα εκφραζω ολα οσα νιωθω ειδικα χθες,ουτε μπορω να το κανω μαζι του χωρις προφυλαξη γιατι αν εχει παει με τοσες και δεν θελει προφυλακτικο σιγουρα κατι θα εχει αρπαξει οπως εγω που κολλησα κονδυλωματα,υποψιαστηκα αυτον η τον πρωτο μου,αλλα κανεις δεν ηταν κοντα μου να με στηριξει ή να ενδιαφερθει να δει τι κανω)....Αλλα παλι κολλησα στα χθεσινα αψογα λογια του,αγκαλιες,υποσχεσεις....Εχω μπερδευτει πολυ....Και μονο που γραφω γι αυτον τρεμω ολοκληρη απο αγωνια και ερωτα....Σας παρακαλω βοηθηστε με με οποια αποψη...Ευχαριιστω πολυ και συγνωμη για το μεγαλο σε εκταση κειμενο!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122522 από άσχετος στις 21 Αυγούστου 2013, 2:16μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έναν άνθρωπο που φοβάσαι δεν μπορείς να τον αγαπήσεις,η αγάπη είναι συναίσθημα που την δημιουργούν και οι 2 μαζί όχι μόνος ένας...Αυτός σου έχει δείξει πως σκέφτεται μόνο το σεξ πολλές φορές..Και αυτά που σου δείχνει(τρυφερότητα κλπ) είναι γιατί θέλει να γυρίσεις πίσω σε αυτόν ή έχει αγαμίες...Θέλω να πιστεύω πως έχω άδικο και σ'αγαπάει πραγματικά..
Θέλω να σου πω,να προσπαθήσεις να προχωρήσεις..Σου φαίνεται ακατόρθωτο το ξέρω..Αλλά γίνεται,γνώρισε κόσμο,βγες με παρέα..Υπάρχουν τόσοι άντρες σε αυτόν τον κόσμο δεν είναι μόνο αυτός...Προσπάθησες να τον ξεχάσεις..Ότι σου κάνει να τον θυμάσαι,πέτα το,τραγούδια που σε κάνουν να τον θυμάσαι,μην τα ακούς...Έχεις πληγωθεί πολύ από αυτόν..Μην πληγωθείς και άλλο..Πιστεύω αν κάνεις αυτά που σου είπα θα τον ξεχάσεις,όλα ξεχνιούνται,είναι θέμα χρόνου,ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login