Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η καλύτερη θεραπεία για τη αϋπνία είναι ένας ωραίος ύπνος.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Την θέλω,αλλά θέλει άλλον(HELP!!)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122531 από άσχετος στις 21 Αυγούστου 2013, 5:13μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Πρόσφατα γνώρισα μια κοπέλα μέσω κοινών γνωστόν..Μου άρεσε από την πρώτη στιγμή..Αυτή θέλει έναν άλλον(μαλάκας που δεν ξέρει τι θέλει) αλλά δεν έχουν κάνει σχέση ακόμα,έχουν κάνει 2 φάσεις μόνο..Κατάλαβε πως την θέλω,δεν ξέρω πως και άρχισε να το λέει σε όλες τις φίλες της..(!) Όταν γνωριστήκαμε,με κοιτούσε αρκετά..Ειδικά όταν ήρθε μια άλλη "φίλη"(που είμαι καιρός ερωτευμένος μαζί της) και αγκαλιαζόμασταν μας κοίταξε πολλές φορές..Ήμασταν στο ίδιο τραπέζι,ο ένας απέναντι από τον άλλο και αρκετές φορές με κοιτούσε...Στο facebook έχουμε μιλήσει μόνο μια φορά(αυτή το άρχισε) αλλά για λίγο μιλήσαμε..Όταν έμαθα πως θέλει άλλον κόντεψα να κλάψω(πρώτη φορά νιώθω έτσι για μια κοπέλα που μόλις την γνώρισα)...Σήμερα ή αύριο θα βγουν μόνοι τους(ελπίζω μόνο για φάση και να μην τα φτιάξουν,καθώς σας είπα πως ο άλλος είναι πολύ βλάκας)...Πως να αρχίσω να της μιλάω,έστω και από το Facebook...Ή και από κοντά καθώς ο κολλητός μου τα έχει με την κολλητή της,οπότε θα βρισκόμαστε πολλές φορές...?Πως θα την κάνω να θέλει εμένα?Βοήθεια παρακαλώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122536 από aldebaran στις 21 Αυγούστου 2013, 8:13μμ

aldebaran

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
οσο ξερει οτι εισαι τσιμπημενος μαζι της και σε εχει του χεριου της θα ερχεσαι σε δευτερη μοιρα. Η μονη σου ελπιδα ειναι να την γραψεις! Σταματα να της μιλας, σταματα να την κοιτας, απεφυγε την! Αμα σε δει και με αλλη κοπελα θα σκασει απο την ζηλια της!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122569 από tzoutz99 στις 24 Αυγούστου 2013, 3:14μμ

tzoutz99

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε σε περιπου ιδια κατασταση βρισκομαι και εγω!!! δεν ξερω τι να κανω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122927 από oh lala στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 3:25μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κατ'αρχην ψυχραιμια!Βαλ'τα κατω...αυτη σιγουρα δεν ειναι κανα παλιοκοριτσο;(για να θέλει τον βλακα που λες)Θα σου πρότεινα να τη ξεχάσεις,να μη της δινεις σημασια...ετσι αν ενδιαφερεται εστω και λιγο θα τσιμπησει...καλη επιτυχια!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122935 από άσχετος στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 5:22μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Το θέμα έχει τελειώσει..Απλώς ήταν ένας ενθουσιασμός της στιγμής..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login