Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να μετανιώσεις που κίκαρες παρά να μετανιώσεις που δεν κίκαρες. (Άρης)
Τρίτη, 14 Μαΐου

Χωρισμος-γκομενες-ολα στραβα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122674 από mokoena στις 29 Αυγούστου 2013, 7:45μμ

mokoena

banned
μέλος από: 29/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας, ειμαι 17ετων. Τον χειμωνα, γνωρισα μια κοπελα (απο το σχολειο) στην ιδια ηλικια με την οποια καναμε απιστευτη παρεα κ λεγαμε τα παντα μεταξυ μας....μου ειχε εμπιστευτει μαλιστα ποιον γουσταρε....στην συνεχεια, με τον καιρο αρχισα να την ερωτευομαι.....και καποια στιγμη, στις αρχες Ιουνιου της ειπα οτι μου αρεσει κ μου ειπε πως αρεσω και σε αυτην! Ετσι τα φτιαξαμε...αλλα κατι δεν πηγαινε καλα...ας πουμε δεν ηθελε πολυ να βγαινουμε, γενικα οταν βγαιναμε ηταν πολυ μαζεμενη και ενω εγω τις μιλουσα ας πουμε ρομαντικα (απο μηνυματα) αυτη εδειχνε λες και ξενερωνε....καποια στιγμη (μεσα ιουλιου) ψιλομαλωσαμε λιγο γιατι ειχα να την δω 10μερες και της ελεγα οτι μου λειπει και θελω να βρεθουμε εστω και για λιγο..αυτη θυμωσε, μου ελεγε εχει δουλειες (μαθηματα) δεν εχει χρονο και μαλωσαμε λιγο (μεσημερι ολα αυτα)..μετα το απογευμα μου λεει οτι θελει αυριο το πρωι να βρεθουμε...βρισκομαστε λοιπον, and guess what! Μου λεει οτι ποτε πραγματικα δεν με ερωτευτηκε και οτι απλα με αγαπουσε πολυ και ηθελε να ειμαι χαρουμενος και πως ηθελε να χωρισουμε, αλλα να συνεχισουμε να κανουμε παρεα....τελοςπαντων, αν και στεναχωρεθηκα συνεχισα να κανω παρεα μαζι της, αλλα οσο περνουσε ο καιρος μου εστελνε κατι μηνυματα του τυπου 'ποσο χαζη ειμαι' 'ολο τα ιδια λαθη κανω' και διαφορα τετοια κ πιστεψα οτι μαλλον μετανιωσε που με χωρισε...ετσι αρχες αυγουστου την ρωταω αν θελει να τα ξαναπροσπαθησουμε και μου λεει οχι....και τελοςπαντων κανουμε παρεα κανονικοτατα μεχρι σημερα...αλλα νιωθω πως την θελω ακομα...λεει καποια πραγαμτα του στυλ 'εισαι το κλτερο παιδι' ' μακαρι να ημουν ερωτευμενη μαζι σου, θα ημουν η πιο ευτυχισμενη στον κοσμο' κ διαφορα αλλα τετοια και με κανει να μου αρεσει ακομα πιο πολυ....και γενικα εξαιτιας αυτης της καταστασης δεν μπορω να δω αλλη κοπελα...πειτε μου σας παρακαλω τι να κανω! Ευχαριστω εκ τον προτερον και συγγνωμη αν σας κουρασα!
Υ.Γ Αυτη ηταν η μοναδικη σχεση της ζωης μου
Υ.Γ2 Ειναι παρα πολυ καλη κοπελα, (απο αποψη χαρακτηρα)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122680 από άσχετος στις 29 Αυγούστου 2013, 10:11μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι ακόμα ένα κοριτσάκι όπως όλες τις πιο πολλές,που δεν ξέρει τι θέλει..Καλύτερα να προσπαθήσεις να την ξεχάσεις...Πες κανέναν φίλο σου να σου γνωρίσει καμιά κοπέλα,βγες έξω να γνωρίσεις άλλα κορίτσια..Δεν είναι εύκολο καθόλου..Αλλά θα δεις πως με τον καιρό θα την ξεχάσεις...Είναι το καλύτερο για εσένα..
Αν θες όμως,να κάτσει να ασχοληθείς μαζί της..Κάντην να σε θέλει πιο πολύ..Να σου πω πως..Όσο φτύνεις τόσο πιο πολύ κολλάει...Αυτό κάνε,μην ασχολείσαι πολύ μαζί της...Τώρα σε θεωρεί δεδομένο,για αυτό παίζει αυτό το παιχνίδι...Κάντην να ζηλέψει,μην ασχολείσαι μαζί της,παίξτο τάχα ότι την βλέπεις μόνο φιλικά,μην της μιλάς εσύ πρώτο σε facebook,sms κλπ...Και θα δεις πως μετά από λίγες μέρες,θα αλλάξει η συμπεριφορά της..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122681 από madness2012 στις 30 Αυγούστου 2013, 1:17πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ναι όπως σου είπε και ο άλλος φτύστην λίγο μπας και κατασταλάξει κι αυτή γιατί είναι πολύ μπερδεμένη..απ την άλλη όμως πες της το πως και καλά είναι πολύ μπερδεμένη και αν της ξεκαθαρίσεις πως δε γουστάρεις καθόλου αυτό που τη μία δε θέλει να δοκιμάσετε κι την άλλη ''μακάρι να σε είχα ερωτευτεί'' και στην τελική αγόρι μου αν πες της αν λέει μακάρι να σε είχε ερωτευτεί τότε να σου δώσει την ευκαιρία να σε ερωτευτεί!πες της το έτσι και ίσως την ταπώσεις και ίσως ξαναπροσπαθήσετε...διαφορετικά αν δεν είσαι και πολύ του λόγου γνώρισε καμία άλλη και να ξέρεις πως υπάρχουν και χειρότερα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122682 από love emo στις 30 Αυγούστου 2013, 1:49πμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Σε.εχει του χεριου της και σε κανει οτι θελει αυτο γινετε...μια κρυο μια ζεστη και σε εχει σε αναμενα καρβουνα..αν ειστε καμια μερα μαζι στειλε κανενα μνμ με καμια αλλη φιλη σ κ αμα σε ρωτηση πες της τπτ μια κοπελα π κατι παιζει απλα τα πραματα..σε δουλευει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122732 από mokoena στις 02 Σεπτεμβρίου 2013, 1:25μμ

mokoena

banned
μέλος από: 29/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας, αλλα πηρα την αποφαση να μην ξαναασχοληθω με την κοπελια καθολου....ας κλειδωσει το θεμα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login