Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το εκτάριον ευρίσκεται ακριβώς μεταξύ πενταρίου και επταρίου.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Ερωτευμένη με μεγαλύτερο..πολύ μεγαλύτερο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122736 από *Katerina* στις 02 Σεπτεμβρίου 2013, 2:20μμ

*Katerina*

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι η Κατερίνα και έχω καταλάβει πως είμαι ερωτευμένη με κάποιον που είναι πολύ πιο μεγάλος από εμένα, εγώ είμαι 15 και αυτος είναι εμμμ..34 χρονια μεγαλύτερος μου! ΣΟΚ εεε?? Το πρόβλημα είναι ότι είμαι καψούρα για εκείνον πολλά χρόνια, τον βλέπω στον ύπνο μου κάθε βράδυ, τον σκέφτομαι συνέχεια και φυσικά έχουμε και κάποιες μοιραίες συναντήσεις όπως να πάω να περάσω το δρόμο και ένα αυτοκίνητο να σταματάει απότομα μπροστά μου και μέσα να είναι αυτός και να με κοιτάει έντονα με τα γαλανά του μάτια! Το ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλα εκείνος με ξέρει το είχα καθηγητή για λίγο ερχόταν να αναπληρώσει κάποιες ώρες και αυτό που θυμάμαι ήταν να με κοιτάει συνέχεια. Τι πρέπει να κάνω..είναι και πατέρας ενός φίλου μου που παραλίγο να παω σπίτι του..και που όταν κανάμε βόλτα πέσαμε πάνω στον πατέρα του! Μακάρι να μπορούσατε να δείτε την φάτσα του πατέρα του όταν μας ειδε μαζι είχε γουρλωσει τα μάτια του! Πεστε μου λοιπόν τι να κάνω? Ποια είναι η γνωμη σας?>
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122841 από cryptongr στις 08 Σεπτεμβρίου 2013, 6:55πμ

cryptongr

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοπέλα μου δεν έχεις καμία ελπίδα επί του θέματος και θα σου εξηγήσω το γιατί.

Πρώτον είσαι ανήλικη κι αυτός ενήλικας, εν συνεχεία μπορεί να μπει στην φυλακή για αποπλάνηση ανηλίκου που είναι πολύ σοβαρό ποινικό αδίκημα που μπορεί να φτάσει μέχρι και σε βαθμό κακουργήματος.

Να είμαστε όλοι λίγο εγωιστές στην ζωή μας πρέπει για το καλό μας κάποιες φορές, αλλά είναι απαράδεκτος ο εγωισμός του να επιδιώξεις να βλάψεις κάποιον που τώρα σου αρέσει κι αύριο όχι. Θα μου πεις , μα όχι πάντα θα μου αρέσει, σου λέω πως όχι, και που το ξέρω ; πέρασα κι εγώ εφηβεία. Αυτό είναι απλά μια έκρηξη της εφηβείας που δεν πρέπει όμως να την αφήσεις να καίγεται.
Το καλύτερο που έχει να κάνεις είναι να μην στρέφεις την προσοχή σου προς τα εκεί. Σκέψου τις επιπτώσεις που θα έχει ένα γεγονός οποιασδήποτε σχέσης σου με τον πατέρα του φίλου σου ,στον φίλο σου.
Πως θα νιώσει όταν μάθει ότι έγινε κάτι, γιατί αυτά πάντα βγαίνουν στη φόρα, που ακόμη κι αυτό δεν θα είναι το χειρότερο. το χειρότερο θα είναι να χάσει τον πατέρα του γιατί θα μπει στην φυλακή μετά από κάποια τέτοια εξέλιξη.

Σκέψου τα πολύ σοβαρά σε παρακαλώ αυτά, γιατί το κρίμα θα είναι στο δικό σου λαιμό και ο περισσότερος πόνος στους άλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login