Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Κυριακή, 28 Απριλίου

τι πρεπει να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122744 από lou1997 στις 02 Σεπτεμβρίου 2013, 8:05μμ

lou1997

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας..
Εδω και ενα μηνα περιπου μιλαω με ενα παιδι το οποιο γνωρισα στην παραλια στην οποια υπαρχει μια καφετερεια οπου και δουλευει..!!
Απο την αρχη εδει3ε ενδιαφερον και μου εστελνε μηνυματα στο facebook, γενικα παιρνουσαμε ωραια οσο καιρο ημουνα διακοπες!..
Οταν ομως γυρισα Αθηνα αν και συνεχειζε να ηταν γλυκος και τρυφερος μαζι μου τα μηνυματα ολο και λιγοστευαν..ναι κατανοω οτι δουλευει και εχει ελαχιστο χρονοο ομως αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να με γραφει κιολας!!ετσι δεν ειναι?
τι πρεπει να κανω να αδιφορω και απλα να μην απανταω ΟΤΑΝ τυχαινει να μου στειλει η να δει3ω κατανοηση και απλα να κανω σαν να μην συμβαινει τιποτα(αν και με ενοχλει παρα πολυ)!
Ααα 3εχασαα μενει και μονιμα Χαλκιδα...
Αληθεια παιδια δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122904 από putserman στις 10 Σεπτεμβρίου 2013, 10:51μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως του αρεσες και ηθελε να δοκιμασει μαζι σου, ειχε φαει κολλημα μαζι σου το διαστημα που ησουν Χαλκιδα, οταν εφυγες προφανως και ακομα ενιωθε κατι για σενα.. γιαυτο και σου εστελνε στο χερι σου ειναι με τον τροπο σου να τον κανεις να σε τρεχει απο πισω. Αν θες απεγνωσμενα να κολησει πανω σου για αρκετο διαστημα αγριεωε λιγο και ταρακουνισε λιγο την φαντασια (ελαχιστα προσ το προστυχο) του ωστε να σκεφτετε στιγμες που θα ηθελε να περασει μαζι σου (ελπιζω να καταλαβες τι ενοοω). Δεν ειναι κακο να το κανεις αυτο , μετα απο αυτο μην εισαι τοσο ζεστη γινε λιγο "κρυα" μαζι του (αλλα οχι για πολυ 1-2 μερες και ξανακολα του μετα μην το παρακανεις ομως)

Καλο θα ηταν να εξηγησε στα ισια παντα και να λες τι θεσ και τι δεν θες μερικεσ φορες βοηθαει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login