Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν θα με ξανά συγχωρήσει..ΒΟΗΘΕΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122772 από άσχετος στις 05 Σεπτεμβρίου 2013, 1:03πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Πριν λίγες μέρες,(3) μάλωσα με την κοπέλα που αγαπάω και πιστεύω και αυτή με θέλει...Δεν ήμασταν ποτέ μαζί,όταν πήγαινε να γίνει δική μου,έκανα μαλακία πάντα και το χαλούσα όλο..Μου τα συγχώρεσε όλα..Εκείνη την μέρα,χαιρετηθήκαμε 2 φορές και εκείνη την μέρα ήθελα να της ζητήσω για σχέση,καθώς πριν 10 μέρες χώρισε μετά από 7 μήνες..Την περίμενα 7 μήνες..Αυτή είχε καταλάβει τι θέλω από αυτήν..Αλλά,εγώ δεν έκανα τίποτα,μου χαμογέλασε,ήθελε να κάνω εγώ την 1η κίνηση αλλά εγώ,συνέχισα να περπατάω,απογοητεύτηκε..Επίσης ήταν άλλα 2 παιδιά μαζί μας(εμείς ήμασταν 3) που κράζουν πολύ("φίλοι μου"),αλλά μετά σκέφτηκα"στα αρχίδια μου τι θα πουν οι άλλοι,δικιά μου είναι η ζωή"αλλά ήταν αργά,δεν ήθελε να με βλέπει..Της τα εξήγησα όλα,δεν θέλει πλέον τίποτα από εμένα,μου λέει μόνο φίλοι..Προσπάθησα όσο μπορώ,δεν τα κατάφερα,έχω κάνει πολλές μαλακίες,πολλά λάθη,αλλά την αγαπάω...Σας παρακαλώ παιδιά βοηθήστε με..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122788 από άσχετος στις 05 Σεπτεμβρίου 2013, 10:42μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Κανένας;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122810 από putserman στις 06 Σεπτεμβρίου 2013, 6:29μμ

putserman

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου, αν πραγματικα της αρεσεις ή εστω νιωθει το παραμικρο για σενα η πολυ σημασία που θα της δωσεις θα σου την απομακρυνει. Αν μπορεις βρεθειτε και με λιγο τσαμπουκα πες της την αληθεια και οτι δεν φτες εσυ. Προκειτε για σας τους 2 το θεμα και οχι για τριτους πεσ της!

Ριξε και κανενα " Εγω σου ειπα ολη την αληθεια δικο σου θεμα αν θα πιστεωεις ή οχι. Εγω ξεκαθαρησα την θεση μου και εχω την συνειδηση μου ησυχη. Ξερεις τι θελω απο σενα εδω και πολυ καιρο!! "

"Φτυστην" λιγο για να κολλησει οι γυναικες θελουν κρυο ζεστη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login